پنجشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۲:۱۵

جلسه سرپرستان و مدیران کاروان‌های ورزشی چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر علوم پزشکی برگزار شد

نشست سرپرستان کاروان‌های ورزشی حاضر در المپیاد‌همگانی‌دختر به روایت تصویر

جلسه سرپرستان و مدیران کاروان های ورزشی حاضر در چهارمین دوره المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی چهارشنبه شب در سالن اجتماعات مجتمع تفریحی، ورزشی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت در خزرآباد ساری برگزار شد.

به گزارش مفدا، جلسه سرپرستان و مدیران کاروان های ورزشی حاضر در چهارمین دوره المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی چهارشنبه شب در سالن اجتماعات مجتمع تفریحی، ورزشی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت در خزرآباد ساری با حضور دکتر محمد حسین کوشکی رئیس اداره ورزش های همگانی وزارت بهداشت برگزار شد.

در ابتدای این  نشست دکتر محمد حسین کوشکی رئیس اداره ورزش های همگانی وزارت بهداشت با اشاره به حضور ۵۵ دانشگاه علوم پزشکی در چهارمین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دختر علوم پزشکی گفت: مشارکت حداکثری دانشگاه ها در این رویداد بزرگ ورزشی را به فال نیک می گیریم. امید است بتوانیم مسابقات پرشور و خوبی را برگزار کنیم.

وی با اشاره به اینکه آیین افتتاحیه این المپیاد ساعت ۱۷ روز جمعه سوم اسفند ماه برگزار می شود، خاطرنشان کرد: تیم های شرکت کننده در این المپیاد با ایجادنظم و با پوشیدن لباس های ورزشی متحدالشکل در راستای هر چه بهتر برگزار شدن این رویداد ورزشی کمک کنند.قرائت سوگندنامه،  برگزاری مراسم رژه تیم های شرکت کننده و ... از جمله برنامه های محوری آیین افتتاحیه است که باید به بهترین شکل برگزار شود.

کوشکی افزود: در مراسم افتتاحیه، برای ایجاد نظم بیشتر، هر کاروان ورزشی ۵ نفر از ورزشکاران خود را برای آیین رژه به داخل سالن بیاورد که یک نفر از آنها پلاکارد گیرنده است.

کوشکی به سیاست های وزارت بهداشت در گسترش و توسعه ورزش همگانی در میان دانشجویان علوم پزشکی تاکید کرد و گفت: برگزاری المپیاد ورزش های همگانی در سطح وزارت بهداشت عمری چهار ساله دارد وخوشحالیم که امسال دو المپیاد برای دانشجویان دختر و پسر در دو بازه زمانی برگزار می شود و این مساله می تواند به توسعه ورزش همگانی در میان دانشجویان کمک کند.

وی با اشاره به اینکه پزشکان در سالن های ورزشی برای مداوای احتمالی مصدومان در طول برگزاری مسابقات آماده باش هستند، گفت: اگر مصدومیت خاصی برای ورزشکاران پیش بیاید پزشک مستقر در سالن های ورزشی آماده ارایه خدمت به ورزشکاران هستند.

رئیس اداره ورزش های همگانی وزارت بهداشت ضمن تشکر از رئیس و معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در مشارکت برای هر چه بهتر برگزار شدن این رویداد ورزشی گفت: المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان علوم پزشکی که عمری ۴ ساله دارد همگی در خزرآباد ساری و با همکاری این دانشگاه برگزار شده است که جا دارد از دست اندرکاران این دانشگاه بابت همکاری شان تشکر کنم.

همچنین عشرت شاه محمدی رئیس کمیته فنی چهارمین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دختر وزارت بهداشت گفت: حاضرترین و آماده ترین کادر فنی و داوری در این دوره از مسابقات برای قضاوت ونظارت رشته های مختلف دعوت شده اند.

وی گفت: افرادی که به عنوان داور و مسئول فنی به این المپیاد دعوت شده اند جزو نفرات باتجربه و سطح یک در کشور هستند و از این رو مشکل و دغدغه ای به لحاظ داوری و قضاوت نخواهیم داشت.

رئیس کمیته فنی چهارمین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی بر لزوم ایجاد نظم در برگزاری این المپیاد تاکید کرد و گفت:سه رشته طناب زنی، آمادگی جسمانی و دارت در سالن های ورزشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار می شود و مسابقات سایر رشته های ورزشی در مجتمع صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت واقع در خزرآباد ساری برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.