چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۰

با حضور دبیر شورای هماهنگی مفدای مناطق کشور؛

نشست مدیران و دبیران مفدای مناطق مرکز و غرب کشور در دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد

چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲ نشست مدیران و دبیران مفدا مناطق مرکز و غرب کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی همدان

نشست یک روزه مدیران و دبیران مفدای مناطق مرکز و غرب کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی همدان و به همت روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه طی امروز یکم اسفندماه در سالن جلسات مرکز همایش های این مجموعه برگزار شد.

به گزارش مفدا همدان، نشست مدیران و دبیران مفدای مناطق مرکز و غرب کشور با حضور «عادل فندرسکی نژاد» دبیر شورای هماهنگی مفداهای کشور، دکتر «سیما سادات لاری» معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان، دکتر «امیر رحمانی‌رسا» مدیر امور دانشجویی، دکتر «حسن زائری‌لطف» مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه و مدیران و دبیران مفدای این دو منطقه در دانشگاه علوم پزشکی همدان برگزار شد.

خیرمقدم، خوش آمدگویی و ارائه گزارش عملکرد و فعالیت توسط «محمدجلال قاسمی» مدیر روابط عمومی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان آغازگر این نشست یک روزه بود.

دکتر «سیماسادات لاری» در این نشست ضمن قدردانی از مدیران مفدای کشور اظهار داشت: امروز این افتخار را داریم که میزبان مدیران و دبیران مفدای مرکز و غرب کشور در پایتخت تاریخ و تمدن کشور باشیم.

وی در ادامه اضافه کرد: در دنیای امروز بر کسی پوشیده نیست که روابط عمومی در هر سازمان حرف اول را می زند و اگر سازمانی روابط عمومی فعالی نداشته باشد به حتم فعالیت های آن نیز نمود و چشم گیری نخواهد داشت.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان همچنین با تاکید بر اینکه معاون محترم فرهنگی وزارت بهداشت اهمیت ویژه ای در بحث روابط عمومی قائل هستند افزود: از زمانی که دکتر فراهانی به صورت بودجه محور با موضوعات برخورد کردند معاونت فرهنگی و دانشجویی توانست در دانشگاه های با قوتی بیشتر فعالیت کند.

لاری همچنین با اشاره به اینکه روند رشد فعالیت های مفدا بسیار فزاینده، چشم گیر و روبه رشد است یادآور شد: با توجه به حساسیت های مجموعه مدیریت مفدای کشور در انتخاب مدیران و دبیران مفدا در شعب دانشگاهی، ما نیز از ابتدا این حساسیت را درک کرده و شکر خدا مفدای همدان امروز شرایط خوب و مناسبی را داراست.

وی در ادامه با اعلام این خبر که آمار اخبار مفدای همدان از مدت مشابه سال گذشته چهار برابر شده است خاطرنشان کرد: اعضای کانال مفدای همدان نیز طی همین مدت از ۸۰۰ نفر به بیش از ۱۲۰۰ نفر رسیده است.

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان انتشار خبرنامه های مفدا را نیز کار مناسب و ویژه ای دانست و تصریح کرد: روابط عمومی هم باید بتواند بازتاب دهنده و معرفی کننده سازمان و دستگاه خود در اجتماع باشد و هم بتواند رضایت و اعتماد را در جامعه هدف ایجاد کند.

دکتر «امیر رحمانی رسا» مدیر امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی همدان نیز در این نشست بیان داشت: نقش مجموعه مفدا بدون شک در انعکاس اخبار دانشگاه های علوم پزشکی بسیار موثر و ویژه است.

وی در ادامه دانشجویان را بازوان توانمند مفدا دانست و یادآور شد: حضور دانشجویان در مجموعه مفدا می تواند این مجموعه را در رسیدن به اهداف مورد نظر سازمان و شکوفایی، ارتقاء و اعتلای تولید محتوا و شفافیت آن یاری کند.

دکتر «حسن زائری‌لطف» مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه هم در نشست مدیران و دبیران مفدا مناطق مرکز و غرب کشور گفت: به حتم امروز مفدا عامل مهمی  برای نمود فعالیت های حوزه فرهنگی و فوق برنامه شناخته می شود.

وی در ادامه افزود در آینده نزدیک شاهد رونمایی از اپلیکیشن امور فرهنگی هستیم و  با این حرکت موجب دستیابی به ایجاد فرآیند حذف بنر و کاغذ و دیگر اقلام مصرفی و در نتیجه اقتصاد مقاومتی در دانشگاه همدان خواهیم بود.

عادل فندرسکی نژاد دبیر شورای هماهنگی مفداهای کشور نیز در این نشست یک روزه ضمن خیرمقدم به شرکت کنندگان در دوره و تقدیر و قدردانی از دانشگاه علوم پزشکی همدان برای میزبانی از این برنامه، به معرفی چارت سازمانی مفدا و سرویس های پنجگانه این مجموعه پرداخت و وظایف هر سرویس را به تفکیک شرح داده و از مدیران درخواست کرد تا هر چه زودتر دانشگاه هایی که چارت سازمانی خود را تشکیل نداده و یا تکمیل نکرده اند نسبت به انجام این مهم در اسرع وقت اقدام کنند. در ادامه ایشان با شنیدن صحبت های مدیران و دبیران سرویس های دانشگاه ها توضیحات لازم را ارائه نمود.

در ادامه مدیران و دبیران مفدا نیز ضمن معرفی خود و سرویس خبری که در آن فعالیت دارند به ارائه پیشنهادات، انتقادات و نقطه نظرات خود پرداختند.

اهدای بسته فرهنگی و سوغات همدان و گرفتن عکس یادگاری پایان بخش این نشست در دانشگاه علوم پزشکی همدان بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.