چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۹

به همت کانون موعود؛

اولین برنامه سه شنبه های مهدوی در ترم تحصیلی جدید در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد

سه شنبه های مهدوی

اولین برنامه سه شنبه های مهدوی به همت کانون موعود در ترم تحصیلی جدید در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

به گزارش مفدا تبریز،اولین برنامه سه شنبه های مهدوی به همت کانون موعود در ترم تحصیلی جدید در دانشگاه علوم پزشکی تبریز در محوطه مجتمع فرهنگی رفاهی امید برگزار شد.
مجتبی دخیلی دبیر کانون موعود در گفتگو با خبرنگار مفدا تبریز عنوان کرد: کمتر کسی پیدا میشود که این روزها فارغ از دغدغه های روزمره ی زندگی باشد.همه ی ما به نوعی درگیر این دنیای پر مشغله شده ایم.
وی ادامه داد: اما یک سوال وجود دارد، "مهمتر از این روزمرگی ها نیز وجود دارد؟"،  سه شنبه های مهدوی حرکتی است خودجوش برای یادآوری عزیزترینی که در این دل مشغولی های زندگی بسیار غریب شده است.                                
وی عنوان کرد: سه شنبه های مهدوی تریبونی برای ارتباط همه ی دانشجویان با فعالین مهدوی و طرح دغدغه ها ، طرح شبهات و یا حتی مطالبه گری است.
دخیلی اضافه کرد: این طرح فضای خوبی است برای عهد بستن و عمل کردن به عهد و در نتیجه تمرین برای تحقق آن جامعه ی آرمانی عصر ظهور ، اما اصلی ترین هدف، ارائه ی محتوای مهدوی است.گاهی ممکن است یک جمله و گاهی یک نشریه باشد؛ مهم ، روح حاکم بر این چند دقیقه ایست که ما فارغ از دغدغه ها، یادی میکنیم از او که روزی خواهد آمد و قطعا هم خواهد آمد.
وی در رابطه با پذیرایی که در این برنامه صورت می گیرد گفت: ابتدا شاید تعارف یک چای ساده در این دورهمی دوستانه، نامرتبط با خود موضوع به نظر برسد و یا حتی بعضا اهداف اصلی را از ذهن مخاطب دور کند ولی باید پی برد که این پذیرایی ساده صرفا برای شیرین کردن کام مهمانی است که برای حتی چند لحظه هم که شده ، ذهن خود را درگیر عطر باصفای حضرتش کرده است... همین !!!!                              

                                                                                                                                                                                                                              

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.