چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۰

با آغاز پذیرش تیم‌های حاضر در چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر علوم پزشکی؛

تیم ۲۰ نفره دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان اعزام شد

اعزام تیم دانشجویان دختر

روز گذشته ۲۹ بهمن ماه تیم ورزشی دانشجویان دختر شرکت کننده در شش رشته ورزشی چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر علوم پزشکی کشور به این دوره از مسابقات اعزام شدند.

به گزارش مفدا رفسنجان، پذیرش تیم‌های حاضر در چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، از ساعت ۱۰ صبح امروز چهارشنبه یک اسفند ماه در مجتمع فرهنگی- اقامتی و تفریحی صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت آغاز شده است.

خاطرنشان می شود که، روز گذشته ۲۹ بهمن ماه تیم شرکت کننده در مسابقات قبل از اعزام در دفتر معاون فرهنگی و دانشجویی نشستی صمیمانه داشتند.

گفتنی است، در این دیدار دکتر حاجی زاده ضمن آرزوی موفقیت و کسب عنوان شایسته گفت: روحیه جنگندگی و تلاش شما در شرایط محدود و سختی که برای خانم ها وجود دارد، شایسته تقدیر است، بسیار خوشحالیم که تعداد ورزشکاران و شرکت کننده در المپیاد های ورزشی رو به افزایش است.

وی در ادامه گفت: برای همه شما آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم بتوانید در کنار ورزش سالم، روحیه و آمادگی خود را برای تلاش در سایر عرصه ها حفظ کنید.

شایان ذکر است، پذیرش تیم‌های شرکت کننده در این المپیاد تا امشب ادامه خواهد داشت و تیم‌های حاضر در این رویداد ورزشی به محض ورود به مجتمع صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت واقع در خزرآباد ساری، مورد پذیرش قرار می‌گیرند.

همچنین امشب جلسه قرعه کشی تیم‌های شرکت کننده در رشته‌های مختلف ورزش همگانی  با حضور مسؤولان فنی و مسؤولان انجمن‌های ورزشی برگزار خواهد شد و سپس ساعت ۲۳ امشب  نشستی با مسؤولان سرپرستان کاروان‌های ورزشی برگزار خواهد شد و نکات توجیهی به حاضرین در نشست گوشزد خواهد شد.

با توجه به میزان استقبال دانشگاه‌ها به منظور حضور در چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی، تعداد دانشگاه‌های حاضر در این رویداد ورزشی به ۵۵ تیم رسید و این آمار نهایی و قطعی شد.

برای نخستین بار، امسال در دو بازه زمانی مجزا، در اسفندماه، دو المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در مجتمع فرهنگی، آموزشی و رفاهی خزرآباد ساری برگزار خواهد شد.

۸ رشته ورزشی دارت، فوتبال رومیزی، فریزبی، داژبال، طناب زنی، آمادگی جسمانی، طناب کشی و روبیک رشته‌هایی هستند که دانشجویان در  چهارمین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی دانشگاه‌های علوم پزشکی در آن به رقابت خواهند پرداخت. در این المپیاد رقابت در رشته‌های  دارت، فریزبی، آمادگی جسمانی و روبیک به صورت انفرادی و در رشته‌های فوتبال روی میزی، داژبال و طناب کشی به صورت تیمی برگزار خواهد شد و تنها رشته‌ای که به صورت انفرادی و تیمی برگزار خواهد شد رشته طناب زنی است.

در چهارمین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور حدود ۷۰۰ دانشجو در رشته‌های مختلف رقابت‌های خود را برگزار می‌کنند.

بیش از ۲۱۳ نفر متشکل از مربیان، سرپرستان و همراهان تیم‌ها در چهارمین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر علوم پزشکی، ورزشکاران را در این رویداد بزرگ دانشجویی- ورزشی همراهی و هدایت خواهند کرد.

با هماهنگی‌های به عمل آمده، ۷۴ داور کار قضاوت مسابقات ورزشی این دوره از المپیاد را برعهده دارند.

طبق آمارهای به دست آمده. آمار کلی ورزشکاران، مربیان، سرپرستان وعوامل اجرایی شرکت کننده در چهارمین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، یک هزار و هفت نفر هستند.

مراسم افتتاحیه چهارمین دوره المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه های علوم پزشکی کشور ساعت ۱۶ روز جمعه سوم اسفندماه  برگزار می‌شود.

 چهارمین دروه المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور طی روزهای یکم تا ششم اسفند ماه امسال به میزبانی وزارت بهداشت و با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی مازندران در خزرآباد ساری برگزار می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.