چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۶

به همت انجمن علمی بیماری های خاص و همتایاران سلامت روان؛

کارگاه آموزشی غربالگری بیماری سرطان در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد

کارگاه غربالگری همتایاران

کارگاه آموزشی غربالگری بیماری سرطان به همت انجمن علمی بیماری های خاص و همتایاران سلامت روان در دانشگاه علوم پزشکی تبریز برگزار شد.

به گزارش مفدا تبریز، کارگاه آموزش غربالگری کمپین سرطان با همکاری همتایاران سلامت و روان و انجمن علمی بیماریهای خاص دانشگاه علوم پزشکی تبریز در دانشکده پزشکی این دانشگاه برگزار شد.
عرفان نظام دوست مسئول همتایاران سلامت روان در ابتدای این کارگاه با گرامی داشت  یاد و خاطره شهدای  ۲۹ بهمن ماه سال 1356 روز قیام مردم آذربایجان عنوان کرد: از آقای نیما زینالی نماینده دبیران انجمن های علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز و خانم پریا مقدم مسئول علمی همتایاران بابت زحماتی که در مورد برگزاری این کارگاه و همچنین کمپین آگاهی رسانی سرطان کشیده اند تقدیر و تشکر می نماییم و همچین ازجناب آقای دکتر محمدحسین صومی، جناب آقای دکتر محمد آقازاده و آقای دکتر خداداد خدادادی به خاطر فراهم نمودن بستر و فضای مناسب در دانشگاه برای اجرای فعالیت های خیرخواهانه ، نیکوکارانه و علمی متشکریم.
وی در ادامه افزود :کمپین سرطان کمپینی کشوری است که  دانشگاه های علوم پزشکی ارتش، شهید بهشتی، دانشگاه تهران ، ایران، ایلام، یزد و...در این کمپین حضور دارند
از دانشگاه  علوم پزشکی تبریز نیز همتایاران سلامت و روان و انجمن علمی بیماری های خاص،در این کمپین حضور خواهند داشت و برای برگزاری آن همت کرده اند.
وی تصریح کرد: برای برگزاری این کمپین از هفته پیش،طی جلسه ای با تعدادی از اساتید دانشگاه علوم پزشکی تبریز،مطالب مورد نیاز در زمینه سرطان و موضوعات دیگر مانند؛اوتیسم،افسردگی،هپاتیت،مصرف صحیح دارو، اهدای عضو، ترافیک، فضای مجازی مطابق با فرمایشات مقام معظم رهبری آماده شده است.
لازم به ذکر است این کمپین،روز پنج شنبه و روز جمعه این هفته به تاریخ ۲ و ۳ اسفندماه ۹۷ در کل سطح شهر تبریز در مناطق استانداری ،مصلی، مراکز خرید، تفرج گاه عینالی برگزار 
خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.