چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۲

اردوی توجیهی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی گناباد(ورودی بهمن ماه) برگزار شد

اردوی توجیهی-گناباد

​اردوی توجیهی و گردشگری دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی گناباد، به منظور آشنایی دانشجویان با قوانین و آئین‌نامه‌های آموزشی و آشنایی با فعالیت‌های معاونت‌های آموزشی، تحقیقات و فناوری و فرهنگی ـ دانشجویی و دفتر نهاد رهبری در دانشگاه برگزار شد

اردوی توجیهی و گردشگری دانشجویان جدیدالورود دانشگاه علوم پزشکی گناباد، به منظور آشنایی دانشجویان با قوانین و آئین‌نامه‌های آموزشی و آشنایی با فعالیت‌های معاونت‌های آموزشی، تحقیقات و فناوری و فرهنگی ـ دانشجویی و دفتر نهاد رهبری در دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا گناباد، در این مراسم که با حضور ۵۰ نفر از دانشجویان جدیدالورود دختر و پسر  در محل تالار دکتر قهرمانی، برگزار شد، مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه، گفت:هدف از یادگیری و دانش اندوزی، خدمت به جامعه باشد و دچار خودبینی نشویم و اگر انسان دچار خودبینی گردد و به بقیه نیاندیشد فقط کسب سواد می کند وصاحب علم نیست، شما دانشجویان باید تلاش کنید تا در کنار ارتقای علمی خود، اخلاق و رفتار خود را در زمان تحصیل در دانشگاه نیز ارتقا بخشید.

حجت الاسلام صادقی نسب افزود: ارزش و جایگاه انسان ها به اندازه تفکر آنان است و نباید بگذاریم هر ایده ای وارد ذهن ما شود و در این موضوع باید خود مراقبتی در افکار داشته باشیم و فرصت جوانی را مغتنم بشمرید چون غفلت از آن موجب حسرت شما در طول زمان خواهد شد.

وی عنوان کرد: تلاش شده است تا در دانشگاه، فضای مناسبی برای شما جوانان که سرمایه اصلی این کشور هستید، فراهم شود تا شما با استفاده از این امکانات به هدف غایی خود دست یابید.

صادقی نسب در ادامه به معرفی کانون ها دانشجویی نهاد رهبری پرداخت و اهم فعالیت های حوزه نهاد رهبری را برشمرد.

دکتر مینوئیان معاون فرهنگی و دانشجویی علوم پزشکی گناباد هم با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید به دانشجویان جدیدالورود، گفت: دانشگاه علوم پزشکی گناباد به دلیل برخورداری از امکانات آموزشی، پژوهشی و فرهنگی  مطلوب، تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی، ارائه خدمات متنوع رفاهی، ورزشی وهم چنین بهره‌مندی از استادان متعهد و متخصص جایگاه ممتازی درسطح کشور داشته و لازم است دانشجویان عزیز از این موقعیت و ظرفیت عظیم نهایت بهره را ببرند.

وی در بخش دیگری از سخنانش به تشریح فعالیت‌های معاونت فرهنگی و دانشجویی پرداخت و  اهم فعالیت‌ها و وظایف واحدهای مدیریتی و کانون های دانشجویی این معاونت را تشریح کرد.

همچنین در این جلسه، معاون تحقیقات و فناوری، مدیر آموزشی، مدیر دانشجویی  و مدیر مرکز مشاوره و سلامت روان دانشجویی، فعالیت‌های حوزه‌های مختلف دانشگاه را معرفی و تشریح کردند.

معرفی و تشریح وظایف و فعالیت‌های اساتید مشاور و شورای انضباطی دانشگاه، پخش کلیپ و قرائت سوگندنامه در جوار شهدای گمنام از دیگر برنامه‌های اردوی توجیهی دانشجویان در روز اول اردو بود.

لازم به ذکر است؛ برنامه روز دوم اردوی توجیهی دانشجویان جدیدالورود دانشگاه، در شهر مقدس کاخک برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.