چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۱

همراه با مفدا در بهمن ماه ۹۷؛

از رای اعتماد بالای مجلس به دکتر نمکی در سمت وزیر بهداشت تا انتخاب وزارت بهداشت به عنوان دستگاه برتر در برگزاری مسابقات قرآن کریم

دکتر نمکی

در بهمن ماه ۹۷ شاهد برپایی جلسه رای اعتماد مجلس شورای اسلامی به وزیر پیشنهادی رییس جمهور برای وزارت بهداشت بودیم که در نهایت دکتر سعید نمکی موفق شد با برنامه‌های متفاوت و دقیقی که در حوزه بهداشت، سللامت و درمان ارائه داد رای بالای اعتماد نمایندگان ملت را برای ادامه دادن مسیر مشخص شده وزارت بهداشت در دولت یازدهم و دوازدهم کسب کند. نگاه متفاوت وزیر بهداشت در ایجاد فضای پیشگیرانه در برابر بیماری‌ها روح تازه‌ای در کالبد طرح تحول نظام سلامت دمیده است و این حضور مبارک با انتخاب وزارت بهداشت به عنوان دستگاه برتر در برگزاری مسابقات قرآن کریم در کشور، فضای پرشور فعالیت و خدمت در وزارت بهداشت را دوچندان کرده است.

به گزارش مفدا، گزارش زیر مهمترین اخبار فعالیت‌های فرهنگی و دانشگاهی وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور را که در بهمن ماه ۱۳۹۷ در  پایگاه خبری مفدا منتشر شده است، را نشان می‌دهد.

دوشنبه یکم بهمن ماه ۹۷؛ مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت خبر داد؛ بیش از ۴۷ درصد آثار ارسالی به جشنواره تیتر ۱۱ مربوط به دانشگاه‌های علوم پزشکی است

مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت گفت: از تعداد ۲۸ هزار و ۲۴۹ اثری که به دبیرخانه جشنواره نشریات دانشجویی تیتر ۱۱ ارسال شده است ۱۳ هزار و ۳۷۵ اثر متعلق به وزارت بهداشت است که نشان می‌دهد بیش از ۴۷ درصد آثار ارسالی به این جشنواره مربوط به دانشگاه‌های علوم پزشکی است.

مشروح این خبر را «اینجا» بخوانید

http://www.mefda.ir/d/2018/11/12/4/258288.jpg

دوشنبه یکم بهمن ۹۷؛ نشست توجیهی مستندسازی فعالیت‌های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار شد

 نشست توجیهی مستندسازی عملکرد یک‌ساله و فعالیت‌های فرهنگی و دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و ستاد وزارت بهداشت صبح امروز دوشنبه اول بهمن‌ماه برگزار شد.

مشروح این خبر را «اینجا» بخوانید

http://www.mefda.ir/d/2019/01/21/4/292077.jpg

دوشنبه یکم بهمن ماه۹۷؛ سرپرست وزارت بهداشت؛ جدایی آموزش پزشکی از وزارت بهداشت، با تفکرات من در تضاد است

سرپرست وزارت بهداشت در نشست معاونین آموزشی دانشگاه‌های علوم پزشکی، گفت: متاسفانه برخی افراد سعی دارند نشان دهند که یکی از سیاست‌های بنده، انفکاک آموزش پزشکی و ادغام آن در وزارت علوم است، اما باید بگویم که جدایی آموزش پزشکی از وزارت بهداشت، با تفکرات من در تضاد است و اعتقاد دارم که آموزش، جزو جدایی ناپذیر بهداشت و درمان است.

مشروح این خبر را «اینجا» بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/01/07/4/287859.jpg

دوشنبه یکم بهمن ماه ۹۷؛ شیوه نامه اجرایی آیین نامه ارتقای هیئت علمی پزشکی تهیه می‌شود

رئیس مرکز امور هیئت علمی وزارت بهداشت از تهیه شیوه نامه اجرایی آیین نامه ارتقای اعضای هیئت علمی در گروه علوم پزشکی خبر داد.

مشروح این خبر را «اینجا» بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/01/21/4/292038.jpg

سه شنبه دوم بهمن ماه ۹۷؛ شبکه ائمه جماعات پیام انقلاب را به مردم منتقل کرد

مدیر کل فرهنگی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به ظرفیت عظیم شبکه ائمه جماعات در سراسر کشور بر لزوم همبستگی و هماهنگی آنان با یکدیگر تاکید کرد.

مشروح این خبر را «اینجا» بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/01/22/4/292460.jpg

سه شنبه دوم بهمن ماه؛ رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران ابقا شد

سرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی مهندس طاهر موهبتی را در سمت رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران ابقا کرد.

مشروح این خبر را «اینجا» بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/01/22/4/292409.jpg

سه شنبه دوم بهمن ماه ۹۷؛ ساخت دارو با نام معصومان خیانت به اهل بیت و اسلام است

عضو پیوسته فرهنگستان علوم ایران با تاکید بر اینکه اجتهاد در شیعه بسیار توسعه پیدا کرده است، گفت: ساخت دارو با نام معصومان، خیانت به اهل بیت و اسلام است.

مشروح این خبر را «اینجا» بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/01/14/4/290253.jpg

سه شنبه دوم بهمن ماه ۹۷؛ از استخدام هیئت علمی دانشگاه‎های علوم پزشکی در بهمن ماه/ تا استخدام کارشناس اتاق عمل، تکنسین بیهوشی و پرستار

علاقمندان به اخبار استخدامی می‌توانند مهمترین و آخرین اخبار استخدامی علوم پزشکی را در مفدا دنبال کنند.

مشروح این خبر را «اینجا» بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2018/12/24/4/282356.jpg

پنج شنبه چهارم بهمن ماه ۹۷؛ حضور ۵۶ تیم در ششمین دوره رقابت های فوتسال قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی

آمار نهایی تیم های شرکت کننده در ششمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی مشخص شد. بر این اساس امسال ۵۶ تیم فوتسال از دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در این رویداد بزرگ ورزشی حضور خواهند داشت.

مشروح این خبر را «اینجا» بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2017/02/15/4/50020.jpg

شنبه ششم بهمن ماه ۹۷؛ سرپرست وزارت بهداشت: دانشجویان علوم پزشکی کشور تک بعدی تربیت می‌شوند/جامعه پزشکی نباید خود را به موج فروپاشی اخلاق بسپارد

سرپرست وزارت بهداشت تاکید کرد: دانشجویان علوم پزشکی کشور تک بعدی تربیت می‌شوند، این دانشجویان دچار بی خویشتنی شده و به فرهنگ و اقلیم ایرانی وابستگی ندارند و به همین دلیل پا در رکاب هستند. دانشجویان ما با فرهنگ ایرانی پیوند نخورده‌اند و این موضوع نیز یکی از مشکلات بزرگ در آموزش پزشکی کشور تلقی می‌شود.

مشروح این خبر را «اینجا» بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/01/07/4/287859.jpg

یک شنبه هفتم بهمن ماه ۹۷؛ ۳۶ برگزیده دهمین جشنواره بین‌المللی فارابی تقدیر شدند

اختتامیه دهمین جشنواره بین‌المللی فارابی امروز با حضور جمعی از مسوولان کشوری در سالن اجلاس سران آغاز به کار کرد.

مشروح این خبر را «اینجا» بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/01/27/4/293583.jpg

یکشنبه هفتم بهمن ماه ۹۷؛ شعر طنز دانشجویی؛ این طرف هی سقف مهر آوار بر ما می‌شود/ آن طرف هی برج استکبار بالا می‌رود

روح الله سرطاوی؛ دانشجوی رشته کارشناسی رادیولوژی از دانشگاه علوم پزشکی بم تلاش دارد گریزی به مشکلات اقتصادی کشور و بیان شرایط مردم در حوزه‌های مسکن و استخدام جوانان داشته باشد.

مشروح این خبر را «اینجا» بخوانید.

مسکن

دوشنبه هشتم بهمن ماه ۹۷؛ ژاپن ۳ - ایران صفر؛ پایان رویای یک ملت

دیدار مرحله نیمه نهایی هفدهمین دوره رقابتهای فوتبال جام ملت های آسیا درحالی با برتری ژاپن مقابل ایران به پایان رسید که رویای یک ملت با شکست سنگین برابر چشم بادامی ها به پایان رسید.

مشروح این خبر را «اینجا» بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/01/28/4/294215.jpg

سه شنبه نهم بهمن ماه ۹۷؛ «باقر لاریجانی» نایب رئیس شورای عالی اخلاق پزشکی شد

سرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی دکتر باقر لاریجانی را به عنوان نایب رئیس شورای عالی اخلاق پزشکی منصوب کرد.

مشروح این خبر را «اینجا» بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/01/29/4/294396.jpg

سه شنبه نهم بهمن ماه ۹۷؛ جوایز و مقررات بخش موسیقی دهمین جشنواره «سیمرغ» اعلام شد

دهمین جشنواره بین المللی «سیمرغ» در بخش موسیقی با رشته های آواز ایرانی (ویژه آقایان)، گروه نوازی سنتی، خوانندگی پاپ (ویژه آقایان) و گروه سرود با استفاده از اشعار و مضامین مناسب برگزار می شود.

مشروح این خبر را «اینجا» بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/01/29/4/294481.jpg

سه شنبه نهم بهمن ماه ۹۷؛ زمین بس ناجوانمردانه سبز است/وقتی مدافعان داور را دفاع می‌کنند

گویا کی روش دیگر رفته است اما باورمان نمی‌شود نه این که رفتن یک مربی خارجی سخت بیاید نه از چشمی روزبه، انصار کریمی فرد، آزمون سردار، زادگان کنعان و تمام اتفاقات مستطیل سبز حیرانم.

مشروح این خبر را «اینجا» بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/01/29/4/294507.jpg

چهارشنبه دهم بهمن ماه ۹۷؛ سومین نشست عمومی خانه نشریات وزارت بهداشت برگزار شد

سومین نشست مجمع عمومی خانه نشریات وزارت بهداشت با هدف بررسی مشکلات و انعکاس نظرات فعالان نشریات دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برگزار شد.

مشروح این خبر را «اینجا» بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/01/30/4/294793.jpg

چهارشنبه دهم بهمن ماه ۹۷؛ رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت: برنامه سال ۹۸ در حوزه قرآن و عترت را در دست اقدام داریم/ ارتقای کمی و کیفی فعالیت‌های قرآنی در سراسر دانشگاه‌های علوم پزشکی را دنبال می‌کنیم

رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت با بیان این که در حال حاضر در حال تدوین برنامه سال ۹۸ در حوزه قرآن و عترت هستیم، گفت: برای تدوین این برنامه از همایش‌های که در حال برگزاری است ایده‌های خوبی را خواهیم گرفت و در صورتی که نیاز به بازنگری برنامه پنج ساله مرکز دیده شود این روند را انجام خواهیم داد.

مشروح این خبر را «اینجا» بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/01/30/4/294949.jpg

چهارشنبه دهم بهمن ماه ۹۷؛ وزارت بهداشت «دستگاه برتر در برگزاری مسابقات قرآن کریم» کشور شد

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در پی کسب رتبه برتر معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در بین دستگاه‌های قرآنی کشور در برگزاری مسابقات قرآن کریم، از معاون فرهنگی و دانشجویی این وزارتخانه با اهدای لوح تقدیر قدردانی کرد.

مشروح این خبر را «اینجا» بخوانید.

پنج شنبه یازدهم بهمن ماه ۹۷؛ رییس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها: جایگزین تمدن غرب باید یک تمدن اسلامی مبتنی بر ایمان توحیدی باشد

رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در موضوع تمدن اسلامی گفت: ایشان در این خصوص فرموده‌اند« تمدن غرب به بن بست رسیده است، حرف‌های خوبی دارد کارهای خوبی و توانایی‌های خوبی انجام داده اما این تمدن به بن بست رسیده است؛ این تمدن در حال فروپاشی است و جایگزین آن باید یک تمدن اسلامی مبتنی بر ایمان توحیدی باشد».

مشروح این خبر را «اینجا» بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/01/31/4/295141.jpg

 پنج شنبه یازدهم بهمن ماه ۹۷؛ رییس فرهنگستان علوم پزشکی: ایران تنها کشوری در جهان است که در طول جنگ تحمیلی یک مرگ ناشی از بیماری‌های همه گیر نداشته است

رییس فرهنگستان علوم پزشکی گفت: ایران تنها کشوری است در جهان که در طول جنگ تحمیلی حتی یک مرگ و میر ناشی از بیماری‌های همه گیر نداشته است و تنها کشوری است در دنیا که نه تنها شاخص‌های بهداشتی آن بر عکس همه دنیا افت نکرده بلکه ارتقای شاخص‌های بهداشتی را با سرعت زیادی طی کرده است.

مشروح این خبر را «اینجا» بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/01/31/4/295063.jpg

جمعه دوازدهم بهمن ماه ۹۷؛ رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها؛ امروز نمی‌توان با ادبیات گذشته برای نسل جوان جذابیتی داشت/زیبا خوانی قرآن یکی از حوزه‌های مورد توصیه بزرگان است

رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها گفت: شناخت اقتضائات جامعه جوان با توجه به تغییرات فراوانی که در مسائل دانشجویان و ادبیات آن‌ها رخ داده است ضروری است، زیرا امروز دیگر نمی‌توان با ادبیات گذشته برای نسل جوان جذابیتی داشت.

مشروح این خبر را «اینجا» بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/01/31/4/295278.jpg

جمعه دوازدهم بهمن ماه ۹۷؛ حجت السلام قرآئتی؛ پیوند پزشک با پول نامقدس است/توجیه مشکلات حماقت است

حجت الاسلام قرآئتی با بیان این که همه پیوندها در پزشکی مقدس است اما پیوند پزشک با پول نامقدس است، گفت: خدمت خوب باید آگاهانه، عاشقانه، خالصانه، مخفیانه، عادلانه و منصفانه باشد.

مشروح این خبر را «اینجا» بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/02/01/4/295560.jpg

شنبه سیزدهم بهمن ماه ۹۷؛ در حاشیه اختتامیه ششمین همایش قرآن، عترت و سلامت؛ اهدای خاک تربت سیدالشهدا به دستاندرکاران ششمین همایش قرآن، عترت و سلامت

در آیین اختتامیه ششمین همایش قرآن، عترت و سلامت؛ خاک تربت سیدالشهدا و سنگ مرمر مزار آن حضرت توسط یکی از خادمان حرم حضرت علی و امام حسین(ع) را به دست اندرکاران برگزاری این همایش اهدا شد.

مشروح این خبر را «اینجا» بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/02/01/4/295623.jpg

شنبه سیزدهم بهمن ماه ۹۷؛ دبیر علمی جشنواره نوآوری در آموزش پزشکی: وظیفه دانشجویان است که به بهبود سیستم آموزشی بپردازند/ مهلت ارسال اثر به جشنواره تا ۱۵ اسفند ماه

امید خیری با اشاره به اهمیت حضور و مشارکت دانشجویان در حیطه توسعه آموزش علوم پزشکی، اظهار داشت: دلیل اصلی تشکیل کمیته دانشجویی توسعه آموزش پزشکی بسترسازی برای حضور دانشجو در امر توسعه آموزش و نهایتا ارتقای کیفی آموزش علوم پزشکی در کشور بود. این خلاء حس می‌شد که هیچ نهاد دانشجویی در این حیطه بصورت تخصصی فعال نبود. در نگاه ما جامعه بعنوان ذینفع اصلی در نظام آموزش علوم پزشکی قلمداد می شود و دانشجو نیز بعنوان عضوی از این نظام و یکی از ذینفعان اصلی وظیفه دارد ضمن استفاده از این سیستم به بهبود آن نیز بپردازند تا نتیجه نهایی که همان ارایه خدمت به بهترین شکل به جامعه است حاصل شود.

 مشروح این خبر را «اینجا»بخوانید.

شنبه سیزدهم بهمن ماه ۹۷؛ رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال اقدام وزارت بهداشت در برگزاری مسابقات فوتسال دانشجویان علوم پزشکی ستودنی است

رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: اقدام وزارت بهداشت در برگزاری مسابقات فوتسال دانشجویان پسر علوم پزشکی ستودنی است. سایرارگانها نیز می‌توانند در راستای سالم سازی جامعه و ایجاد تحرک و نشاط در میان اقشار مختلف جامعه بخصوص قشر دانشجو مبادرت به این کار کنند.

 مشروح این خبر را «اینجا»بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/02/01/4/295507.jpg

شنبه سیزدهم بهمن ماه ۹۷؛ انتخابات شورای مرکزی مجمع قرآن و عترت دانشجویان علوم پزشکی برگزار شد

در انتخابات مجمع قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی مریم دهقانی، محمد جواد صادقی، حمید راستی، علی بنده زاده، حسین محمدیان، عزیز الله احمدی پناه، محمد ملکی به عنوان اعضای اصلی معرفی شدند و علی بدیع الزمان و عماد الدین دیلمی به عنوان اعضای علی البدل شناخته شدند.

 مشروح این خبر را «اینجا»بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/02/01/4/295631.jpg

یکشنبه چهاردهم بهمن ماه ۹۷؛ دربیانیه‌ای اعلام شد؛ استقبال انجمن علمی طب سنتی ایران از برنامه پیشنهادی دکتر نمکی به مجلس شورای اسلامی

انجمن علمی طب سنتی ایران با صدور بیانیه‌ای به نمایندگی از جامعه طب ایرانی از برنامه‌های برنامه پیشنهادی دکتر نمکی در حوزه طب سنتی به مجلس شورای اسلامی قدردانی و حمایت این انجمن را از این برنامه‌های پیشنهادی اعلام کرد.

 مشروح این خبر را «اینجا»بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/02/03/4/296631.jpg

یکشنبه چهاردهم بهمن ماه ۹۷؛ یک زمانی با دو کاسه، یک گلیم و یک نگاه/ دست تو می‌داد بابایش شبیه قرص ماه

ازدواج و اشتغال دو خواسته جوانان است دو خواسته که ارتباط معنا داری با هم دارند و برای داشتن همسری مناسب شاید دیگر قبل از اراده این شغل و درآمد فرد است که تکلیف را مشخص می‌کند.

 مشروح این خبر را «اینجا»بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/02/03/4/297123.jpg

دوشنبه ۱۵ بهمن ماه ۹۷؛ گزارشی از بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی بهداشت نمکی، وزیر بهداشت شد/ ماندگاری نام هاشمی در کنار طرح تحول سلامت تا جدایی وزارت بازرگانی/ مخالفان:حیف که قاضی‌زاده هاشمی رفت/ موافقان: نمکی مدیر گلخانه‌ای نیست

نشست علنی مجلس برای بررسی صلاحیت و رای اعتماد به وزیر پیشنهادی بهداشت به ریاست علی لاریجانی و با حضور رئیس جمهور آغاز شد و نمایندگان به سعید نمکی رای اعتماد دادند.

 مشروح این خبر را «اینجا»بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/02/04/4/297370.jpg

سه شنبه شانزدهم بهمن ماه ۹۷؛ رئیس فرهنگستان علوم پزشکی کشور: روزی از انقلاب نگذشته که در آن معجزه‌ای نباشد/ دانشجویان با درس خواندن حافظ مردم و جمهوری اسلامی باشند

رئیس فرهنگستان علوم پزشکی کشور با اشاره به عنایت خداوند به مردم ایران اسلامی گفت:این فرمایش مقام معظم رهبری به آیت الله مصباح یزدی بوده که "هیچ روزی از جمهوری اسلامی نبوده که معجزه‌ای در آن روز اتفاق نیافتاده باشد". و خداوند عنایت خود را به مردم این سرزمین همیشه داشته است.

 مشروح این خبر را «اینجا» بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/02/04/4/297198.jpg

سه شنبه شانزدهم بهمن ماه ۹۷؛ جشن سالگرد پیروزی انقلاب در وزارت بهداشت برگزار شد؛ از فعالان عرصه "نماز" و "امر به معروف و نهی از منکر " با حضور وزیر بهداشت تجلیل شد

از «فعالان و خادمان نماز» و «فعالان امر به معروف و نهی از منکر» در جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در حضور وزیر بهداشت و معاون فرهنگی و دانشجویی این وزارتخانه تجلیل شد.

 مشروح این خبر را «اینجا» بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/02/05/4/297811.jpg

چهارشنبه هفدهم بهمن ماه ۹۷؛ صد و هفتمین شماره هفته‌نامه خبری مفدا منتشر شد؛ از سکانداری دکتر نمکی تا برتری وزارت بهداشت در برگزاری مسابقات قرآنی

صد و هفتمین شماره هفته‌نامه خبری مفدا منتشر شد، در این شماره مهم‌ترین اخبار فعالیت‌ها و رویدادهای مهم فرهنگی، صنفی، دانشجویی، آموزشی و علمی وزارت بهداشت و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در بازه زمانی ۹ الی ۱۵ بهمن‌ماه ۹۷ منتشر شده است.

 مشروح این خبر را «اینجا»بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/02/06/4/298540.jpg

چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه ۹۷؛ دبیر خانه نشریات وزارت بهداشت: دانشجویان از سیاسی کاری پرهیز کنند

محمد مسلمی دبیر خانه نشریات وزارت بهداشت با اشاره به ادعای حضور افراد دارای محکومیت در جلسه شورای مرکزی خانه نشریات گفت: دعوت از فرد مطرح شده در شواری عمومی خانه نشریات به خواست اعضای شورای عمومی بود و در جلسه شورای مرکزی هیچ کسی خارج از مجموعه خانه نشریات و اعضای اصلی این خانه حضور نداشته است، بنابراین ادعای مطرح شده در نامه مذکور کذب است.

 مشروح این خبر را «اینجا» بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2018/10/24/4/250517.jpg

چهارشنبه هفدهم بهمن ماه ۹۷؛ در دانشگاه علوم پزشکی ایران؛ نشست نمایندگان کانون‌های فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور آغاز به کار کرد

نشست نمایندگان کانون‌های فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با هدف بررسی نقطه نظرات دانشجویان فعال فرهنگی و ارائه گزارش در دانشگاه علوم پزشکی ایران شروع به کار کرد.

 مشروح این خبر را«اینجا» بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/02/06/4/298233.jpg

چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه ۹۷؛ در نشست سالیانه نمایندگان کانون‌های فرهنگی انجام شد‎‎؛ بررسی پیش‌نویس «منشور حقوق دانشجویی » در جمع دبیران کانون‌های فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور

در نشست یک روزه نمایندگان کانون‌های فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور، آئین نامه کانون‌های فرهنگی مورد بررسی قرار گرفت و همچنین با حضور محمدحسین مطهری رئیس کمیسیون دانشجویی شورای عالی انقلاب فرهنگی، پیش نویس منشور حقوق مسؤولیت‌های دانشجویی به بحث گذاشته شد.

 مشروح این خبر را«اینجا» بخوانید.

جمعه نوزدهم بهمن ماه ۹۷؛ تیم فوتسال بقیه الله قهرمان ششمین دوره مسابقات دانشجویان علوم پزشکی شد/تیم های سمنان و ایران به ترتیب دوم و سوم شدند

تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله قهرمان ششمین دوره مسابقات فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه های علوم پزشکی کشور شد.

 مشروح این خبر را«اینجا» بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/02/05/4/297659.jpg

یک شنبه بیست و یکم بهمن ماه ۹۷؛ شمارش معکوس برای آغاز دو المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان علوم پزشکی

کمتر از ۱۰ روز به آغاز چهارمین المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان دختر زمان باقی مانده است. برای نخستین بار امسال دو المپیاد ورزش های همگانی دانشجویان برای دانشجویان دختر و پسر در نیمه نخست اسفند ماه برگزار می شود.

 مشروح این خبر را«اینجا» بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2018/11/13/4/258663.jpg

چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه ۹۷؛ رئیس ستاد فعالیت‌های جهادی وزارت بهداشت: اعزام ۲۰۰ گروه جهادی به مناطق محروم کشوردر ایام دهه فجر

رئیس ستاد فعالیت‌های جهادی وزارت بهداشت با اشاره به خدمات مختلفی که گروه‌های جهادی در طول سال انجام داده‌اند از اعزام ۲۰۰ گروه جهادی در ایام دهه فجر به مناطق محروم خبر داد.

 مشروح این خبر را «اینجا»بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2018/10/21/4/248647.jpg

شنبه بیست و هفتم بهمن ماه ۹۷؛ مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت: بیست و هفت هزار نفر در جشنواره قرآن و عترت ثبت نام کردند

بنا بر اعلام دبیر خانه بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاههای علوم پزشکی کشور تاکنون بیست و هفت هزار نفر در این جشنواره ثبت نام کرده اند.

 مشروح این خبر را«اینجا» بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/02/16/4/301591.jpg

شنبه بیست و هفتم بهمن ماه ۹۷؛ بهره مندی بیش از یک میلیون نفر از ساکنان مناطق کم برخوردار از خدمات اردوهای جهادی

دبیر ستاد مرکزی اردوهای جهادی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: طی کمتر از دو سال یک میلیون و یکصد هزار نفر از خدمات مختلف جهادگران در اردوهای حوزه سلامت نقاط محروم و کم برخوردار کشور بهره مند شدند.

 مشروح این خبر را«اینجا» بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/01/07/4/287729.jpg

شنبه بیست و هفتم بهمن ماه ۹۷؛ معاون توسعه مدیریت و منابع و سرپرست معاونت برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی منصوب شد

دکتر سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی سید کامل تقوی نژاد را به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع و همچنین سرپرست معاونت برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت منصوب کرد.

 مشروح این خبر را«اینجا» بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/02/16/4/301825.jpg

یک شنبه بیست و هشتم بهمن ماه ۹۷؛ در دومین جشنواره ملی جهادگران صورت گرفت؛ تجلیل از برترین گروه‌های جهادی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور

جشنواره ملی جهادگران، به همت مرکز مطالعات و هدایت حرکت‏‌های جهادی و با حمایت مجموعه‏‌ها و دستگاه‏‌های مختلف با هدف شناخت و قدردانی از گروه‌ها و ایده‌های برتر در حوزه جهادی برگزار ‌شد.

 مشروح این خبر را«اینجا» بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/02/17/4/302370.jpg

یک شنبه بیست و هشتم بهمن ماه ۹۷؛ نشست دو روزه کارشناسان انجمن‌های علمی دانشجویی علوم پزشکی در مشهد مقدس برگزار شد؛ از حمایت از استارتاپ‌های حوزه سلامت تا تاکید بر اتحادیه انجمن‌های علمی دانشجویی

نشست کارشناسان انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی با حضور امیر للـه‌گانی مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت، محمد حسین مطهری رئیس کمیسیون طرح و مشاوره دانشجویی شورای عالی انقلاب فرهنگی و محمد هادی عسگری مدیر کل فرهنگی اجتماعی وزارت علوم برگزار شد.

 مشروح این خبر را«اینجا» بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/02/17/4/302183.jpg

دوشنبه بیست و نهم بهمن ماه ۹۷؛ رییس اداره میانسالان دفتر سلامت وزارت بهداشت: کم تحرکی در دانشجویان موجب افت تحصیلی می‌شود/جامعه باید نسبت به سلامت مردان حساس شود

رییس اداره میانسالان دفتر سلامت وزارت بهداشت با بیان این که هفته سلامت مردان به دنبال حساس سازی جامعه نسبت به سلامت مردان است از اهمیت تحرک در مردان به عنوان یک نیاز اساسی این جنس یاد کرد و گفت: یکی از روزهای هفته سلامت در مردان به کم تحرکی در جوانان، محصلین و دانشجویان اختصاص دارد زیرا این موضوع عملکرد تحصیلی این عزیزان را نیز افت می‌دهد در حالی که افزایش فعالیت بدنی بهره‌وری تحصیلی در این قشر را ارتقا می‌دهد.

 مشروح این خبر را«اینجا» بخوانید.

دوشنبه بیست و نهم بهمن ماه ۹۷؛ وزیر بهداشت در مراسم تکریم و معارفه معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت: هیچ وقت واگن دستگاه تحت مسئولیتم را به لوکوموتیو سیاست نبسته‌ام/ مدیریت در شرایط سخت، هنر است

وزیر بهداشت گفت: روزی که برای خدمتگزاری به مردم به وزارت بهداشت آمدم، یکی از دیدگاه های بنده این بود که مدیران و مسئولان این وزارتخانه را حفظ کنم و ابقای معاونین وزارت بهداشت کار را به جایی رساند که در برخی رسانه ها عنوان شد که حکم ابقای دکتر هاشمی را نیز امضا کنم و این روال را به سخره گرفتند چون مرسوم است که هر مسئول جدیدی باید تمام مدیران را برکنار کند که این جزو مرام بنده نیست.

 مشروح این خبر را«اینجا» بخوانید.

http://www.mefda.ir/d/2019/02/18/4/302884.jpg

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.