چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷

عطااله امیدواری، دبیر اجرایی مسابقات قرآنی استان فارس گردید

امیدواری

"مدهامتان" که از جشنواره های دیرینه و صاحب اعتبار قرآنی ایران است، رقابت های ویژه اعضاء کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور می باشد که هر ساله توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس و به میزبانی شهر شیراز برگزار می شود و امسال سیزدهمین دوره خود را به پایان رساند.

رئیس اداره توسعه فعالیت‌های قرآنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دبیر اجرایی مسابقات قرآنی "مدهامتان"  گردید.

بنابه گزارش مفدا شیراز، مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شیراز درباره این خبر گفت: عطااله امیدواری، رئیس مرکز توسعه فعالیت های قرآنی این دانشگاه به سمت دبیر اجرائی سیزدهمین دوره از مسابقات قرآنی در استان فارس منصوب شد.

دکتر سید حمیدرضا هدایتی ادامه داد: بر اساس این حکم که توسط مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس صادر گردیده، عطاالله امیدواری در این مسابقات معتبر قرآنی، وظیفه دبیری اجرائی را بر عهده دارند.

وی ضمن تبریک به این چهره قرآنی دانشگاه، افزود: "مدهامتان" که از جشنواره های دیرینه و صاحب اعتبار قرآنی ایران است، رقابت های ویژه اعضاء کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور می باشد که هر ساله توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس و به میزبانی شهر شیراز برگزار می شود و امسال سیزدهمین دوره خود را به پایان رساند.

هدایتی اظهار داشت: امسال، این رقابت ها در رشته های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ کل قرآن کریم، حفظ جز ۳۰، قرائت تقلیدی، قرائت نماز و نقاشی آیات قرآن کریم برنامه ریزی شده بود که با شرکت حدود ۶۰۰ نفر در حرم مطهر احمدی و محمدی(ع) برگزار شد.
 عطااله امیدواری، از چهره های مطرح قرآنی کشور می باشد که دبیری اجرایی و داوری چندین دوره از مسابقات ملی، تلاوت قرآن در محضر رهبر معظم انقلاب و همچنین قاری اعزامی جمهوری اسلامی ایران به عربستان سعودی و برخی کشورهای اروپایی و آسیایی را در کارنامه خود دارد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.