چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۷

همایش کشوری سالانه دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان در اسفند ماه برگزار خواهد شد

دکتر دانایی

همایش کشوری سالانه دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان پنجم و ششم اسفندماه سال جاری در سالن حکیم جرجانی در پردیس آموزشی, پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان برگزار خواهد شد.

به گزارش مفدا سمنان, رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با اعلام این خبر بیان گفت: همایش کشوری سالانه دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان پنجم و ششم اسفندماه سال جاری با نگاه ویژه به علوم پیراپزشکی و سلامت برگزار می گردد.

دکتر نوید دانایی با اشاره به اهداف این همایش، افزود: در همایش کشوری سالانه این دانشگاه، اساتید علوم پزشکی به تبیین نقش گروه های هدف فناوری اطلاعات سلامت، اتاق عمل، فوریت های پزشکی، هوشبری، تکنولوژی پرتوشناسی، علوم آزمایشگاهی و ... همچنین به بررسی جایگاه علوم پیراپزشکی در نظام سلامت، توانمندی ها، چالش ها، به ویژه چشم انداز و برنامه های آینده این حوزه از علوم سلامت خواهند پرداخت.

وی با بیان افزایش بیش از دو و نیم درصدی ارسال مقالات نسبت به سال گذشت به دبیرخانه همایشکشوری سالانه دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، بیان داشت: 509 مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال شده است که از بین مقالات ارسالی, 30 مقاله برای سخنرانی و 400 مقاله به عنوان پوستر پذیرفته است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با اشاره به مشارکت حداکثری دانشجویان در مقالات ارسالی تصریح نمود: بیش از 99 درصد مقالات ارسالی به دبیرخانه این همایش با مشارکت دانشجویان به ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی سراسر کشور تهیه شده است و این نشان دهنده توجه ویژه نسل جوان به مسائل علمی و پژوهشی است. 

دکتر دانایی با اشاره به محورهای همایش کشوری سالانه این دانشگاه خاطر نشان ساخت: در همایش کشوری سالانه دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان تعدادی از اندیشمندان و پژوهشگران در هشت محور به تبادل اندیشه ها و فنون که شرط اساسی و ضروری رشد علمی در علوم پزشکی به شمار می رود، می پردازند.

شایان ذکر است؛ آیین افتتاحییه این همایش صبح روز یکشنبه پنجم اسفندماه و اختتامیه بعد از ظهر روز دوشنبه ششم اسفند ماه سال جاری در سالن حکیم جرجانی در پردیس آموزشی پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، برگزار خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.