چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳

با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره)؛

"مرکز نیکوکاری" در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل راه اندازی می‌شود

جلسه با کمیته امداد

با همکاری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل و کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل، مرکز نیکوکاری در این دانشگاه راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش مفدا اردبیل، نشست همکاری دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با کمیته امداد امام خمینی (ره) استان، با حضور معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد و معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه در سالن جلسات معاونت فرهنگی برگزار شد.

صفر توحیدی، معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل در این جلسه اظهار داشت: ۳۸ هزار خانوار در قالب ۸۰ هزار نفر در استان اردبیل تحت پوشش کمیته امداد قرار دارند که در این بین، یک هزار و ۲۰۰ نفر دانشجو نیز که در داخل و یا خارج از استان تحصیل می‌کنند، مددجوی کمیته امداد هستند.

وی گفت: از سال ۹۲، راه‌اندازی مراکز نیکوکاری در استان اردبیل آغاز شده و در حال حاضر ۴۰ مرکز نیکوکاری در استان فعالیت دارند که این مراکز نیکوکاری در دانشگاه‌های آزاد، پیام نور و محقق اردبیلی نیز آغاز به کار کرده است.

معاون مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان اردبیل افزود: با برگزاری این جلسه و عقد تفاهم نامه با دانشگاه علوم پزشکی اردبیل، امیدواریم شاهد راه اندازی مرکز نیکوکاری در این دانشگاه نیز باشیم و کمیته امداد استان آمادگی دارد در راستای تفاهم نامه و با همکاری دانشگاه، به دانشجویان نیازمند خدمات حمایتی و مالی در قالب وام‌های قرض‌الحسنه و کمک‌های مالی بلاعوض ارائه کند.

توجه ویژه دانشگاه علوم پزشکی اردبیل به دانشجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی

دکتر بهروز دادخواه، معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل نیز در این جلسه اظهار داشت: همکاری با کمیته امداد استان اردبیل در راستای راه‌اندازی مرکز نیکوکاری در دانشگاه و کمک به دانشجویان نیازمند، بسیار ارزشمند بوده و ما از این موضوع استقبال می‌کنیم.

وی گفت: البته دانشگاه علوم پزشکی اردبیل نیز اقدامات حمایتی از دانشجویان بی بضاعت داشته و اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه در شناسایی و کمک به این دانشجویان، فعالیت‌هایی داشته است.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل افزود: دانشگاه علوم پزشکی اردبیل توجه ویژه‌ای به دانشجویان تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد داشته و تمامی این دانشجویان را در خوابگاه‌های دانشگاه اسکان دادیم.

دادخواه تصریح کرد:‌ امیدواریم با راه اندازی این مرکز نیکوکاری بیشتر از گذشته، بتوانیم مشکلات دانشجویان بی بضاعت و کسانی که نیاز مالی دارند را برطرف کنیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.