چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵

اردوهای جهادی سلامت بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم برگزار شد

اردوهای جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم برگزار شد

اردوی جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه‌ علوم پزشکی جهرم زیر نظر ناحیه بسیج دانشجویی شهرستان و معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، در روستاهای محروم توابع شهرستان جهرم برگزار شد.

به گزارش مفدا جهرم، مهدی زارع فرمانده تشکل بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: این اردو با حضور ۲۰ نفر از دانشجویان دختر و ۱۰  دانشجوی پسر دانشگاه در قالب دو گروه در روستای فتح آباد خفراز توابع شهرستان جهرم برگزار شد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره فعالیت‌ها و خدماتی که در این اردو اجرا شده گفت: آموزش های بهداشتی و خدمات سلامت، از برنامه های اجرا شده در این اردوی جهادی بوده است.

زارع خاطرنشان کرد: توزیع بسته‌های فرهنگی در قالب پک بهداشتی، لوازم تحریر و همچنین برپایی غرفه ی کودکانه از جمله دیگر فعالیت‌های صورت گرفته در این اردو بود .

وی با اشاره به هدف گروه های جهادی برای حضور در مناطق محروم روستایی، اظهار کرد: اردوی‌جهادی یکی از موفق‌ترین اقداماتی است که در سطح بسیج دانشگاه‌ها صورت گرفته و خوشبختانه دانشگاه علوم پزشکی جهرم همواره در این مورد موفق عمل کرده است.

وی همچنین عنوان داشت: اردوی جهادی روستای فتح آباد خفر، اولین اردوی جهادی دانشگاه در چندماه گذشته است که با هدف کمک به قشر محروم روستاها، پیشگیری و شناسایی مشکلات روستائیان برگزار شد. 

فرمانده تشکل بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم با اشاره به نقش اردوهای جهادی دانشجویی در دانشگاه گفت: به همراه داشتن آثار مثبت در بررسی های اخیر نشان داده است اثرگذاری این اردو ها در تقویت روحیه جهادی و خدمت رسانی به مناطق محروم مهمترین فرایند خدمت رسانی در بین دانشجویان تا کنون اتفاق افتاده است  .

گفتنی است، در حاشیه بازدید از گروه جهادی مستقر در روستای فتح آباد، برنامه خون گیری از انتقال خون نیز انجام شد که با استقبال خوب  دانشجویان حاضر در اردو همراه بود.
 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.