چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳

به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی؛

روانپزشک به تیم اداره مشاوره و سلامت روان دانشکده علوم پزشکی نیشابور پیوست

نیشابور

در راستای خدمات بهینه در اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی دانشکده علوم پزشکی نیشابور، به تیم روانشناسی معاونت فرهنگی و دانشجویی این دانشکده یک روان پزشک پیوست.

به گزارش مفدا نیشابور، پس از مشکلات بسیار زیادی که تاکنون در رابطه با ارائه خدمات روانپزشکی به دانشجویان در محیط خارج از دانشکده وجود داشت اعم از تعیین نوبت پزشک، رفت آمد و هزینه ویزیت، سرانجام  اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی با همکاری "دکتر محمد رضا داوریان" معاون فرهنگی و دانشجویی دانشکده، یک روان پزشک به این مجموعه اضافه کرد.

"خانم دکتر خطیبی" روانپزشک مسلط به روان درمانی با رویکرد روان تحلیل گری و عضو انجمن علمی روانپزشکان ایران است که فعالیت خود را از یکشنبه ۲۸ بهمن ماه در اتاق مشاوره دانشجویی دانشکده آغاز کرد.

گفتنی است از این پس کارشناسان اداره مشاوره، دانشجویان نیازمند به خدمات روان پزشکی را شناسایی و به روانپزشک دانشکده ارجاع می دهند.

اداره مشاوره معاونت فرهنگی و دانشجویی دنشکده علوم پزشکی نیشابور اعلام کرد: "دکتر خطیبی" با توجه به گذراندن دوره های روان درمانی با رویکرد روان تحلیل گری و همچنین عضویت در انجمن علمی روانپزشکان ایران تمایل دارد علاوه بر ارائه خدمات روانپزشکی، جلسات روان درمانی نیز با دانشجویان مراجعه کننده داشته باشد.

شایان ذکر است، دانشجویان می‌توانند با مراجعه به اداره مشاوره و تعیین وقت در روزهای یکشنبه از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۱:۰۰ صبح توسط روانپزشک دانشکده ویزیت شوند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.