دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۴

۶۶ داور‏، قضاوت چهارمین المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر علوم پزشکی را برعهده دارند

مسابقه فوتبال دستی

۶۶ داور کار قضاوت چهارمین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور را بر عهده دارند.

رئیس اداره ورزش‌های همگانی وزارت بهداشت با تایید این خبر در گفت وگو با خبرنگار مفدا افزود: امسال برای قضاوت چهارمین دوره المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر دانشگاه‌های علوم پزشکی از ۶۶ داور ( با نظارت مسؤولان انجمن‌ ورزش‌های همگانی) و هشت مسؤول انجمن رشته‌های ورزشی حاضر در المپیاد استفاده کرده‌ایم.

دکتر محمد حسین کوشکی افزود: برای قضاوت رشته طناب کشی از پنج داور، رشته داژبال از ۱۰ داور، طناب زنی از ۱۳ داور، فریزبی از پنج داور، فوتبال رومیزی از ۱۰ داور، آمادگی جسمانی از هشت داور، روبیک از چهار داور، دارت از ۱۱ داور بهره‌مند شده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه مسابقات به صورت خاص و زیر نظر آیین‌نامه‌های مربوط به فدراسیون ورزشهای همگانی انجام می‌شود، قطعا قوانین و مقررات برگزاری این مسابقات در  سطح کشوری و حتی بین‌المللی است و از این رو داوران دعوت شده برای قضاوت در این مسابقات از فدراسیون ورزش‌های همگانی و انجمن ورزش‌های همگانی است که همگی از تجربه و سطح فنی بالایی برخوردار هستند.

کوشکی گفت: برای ارتقای آگاهی مسؤولان فنی رشته‌های حاضر در المپیاد همگانی دختران، تاکنون دو نشست برگزار کرده‌ایم و روز گذشته نیز جهت افزایش میزان آمادگی داوران و همچنین مسؤولان فنی جلسه‌ای در سالن اجتماعات وزارت بهداشت برگزار شد.

رئیس اداره ورزش‌های همگانی وزارت بهداشت گفت: از آنجایی که حساسیت مسابقات در رشته‌های مختلف بالاست، از فدراسیون ورزش‌های همگانی درخواست کرده‌ایم که داورانی را به ما معرفی کنندکه از سطح آمادگی و تجربه و تخصص کافی برخوردار باشند که خوشبختانه مشکلی به لحاظ قضاوت نخواهیم داشت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.