پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۰

صنفی رفاهی؛

نشست مشترک شورای صنفی دانشجویان و مسئولین حوزه آموزش دانشکده پرستاری مامایی

شوراي صنفي دانشكده پرستاري زاهدان

دکتر نویدیان ریاست دانشکده پرستاری و مامایی ضمن ابراز خرسندی از مشارکت فعال دانشجویان و شورای صنفی در دانشگاه بر اهمیت تعامل بین جامعه دانشجویی و مسئولین جهت پیشرفت هر چه بیشتر و بهتر دانشگاه تاکید کرد.

به گزارش زاهدان مفدا- صبح امروز نشستی مشترک میان اعضای شورای صنفی  و شورای آموزش دانشکده پرستاری مامایی در جهت انتقال نظرات جامعه دانشجویی به مسئولین این حوزه در محل سالن کنفرانس دانشکده مذکور برگزار شد.

در ابتدای این نشست حسین بر دبیر شورای صنفی دانشجویان، ضمن تشکر از خدمات ریاست و پرسنل این دانشکده، تغییرات ایجاد شده در حوزه ی عمرانی را محسوس و امید بخش خواند. پس از آن اعضای شورای صنفی به ترتیب به بیان نظرات، انتقادات و پیشنهادات دانشجویان در مقاطع مختلف پرداختند. در روند این نشست نیز مدیر گروه های دانشکده به بیان برخی مسایل و محدودیت های موجود در رابطه با موضوعات مطرح شده پرداختند. 
در ادامه دکتر نویدیان ریاست دانشکده پرستاری و مامایی ضمن ابراز خرسندی از مشارکت فعال دانشجویان و شورای صنفی در دانشگاه بر اهمیت تعامل بین جامعه دانشجویی و مسئولین جهت پیشرفت هر چه بیشتر و بهتر دانشگاه تاکید کرد. 
وی هم‌چنین در پایان این نشست، تغییرات مطرح شده را مطلوب دانسته و نسبت به تغییرات آموزشی در نظر گرفته شده ابراز امیدواری نمود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.