سه‌شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۹

نخستین بازدید علمی انجمن علمی دانشجویا ن داروسازی دانشگاه علوم پزشکی زنجان برگزار شد.

بازدی انجمن علمی دارو زنجان

پنجشنبه، دوم دی ماه 1395 تنها سه هفته پس از افتتاح رسمی انجمن علمی دانشجویان داروسازی، با همراهی جمعی از دانشجویان نخستین بازدید علمی از کارخانجات داروسازی زهراوی تبریز برگزار شد.

برنامه ی این بازدید در تاریخ 10 آذر و در سومین جلسه ی شورای موسس و در ارتباط مستقیم با جناب آقای دکتر مجید عنابی، مدیر عامل محترم شرکت داروسازی زهراوی ریخته شد، نامه نگاری ها و کارهای اداری آن همگی توسط معاونت محترم فرهنگی و  دانشجویی دانشگاه انجام شد.

لا زم به ذکر است از روز شنبه که شرایط جوی تا حدودی نامساعد گردید، متوالیا مکاتباتی با اداره هواشناسی استان و همچنین هواشناسی کل کشور صورت گرفت تا این سفر زیبا فاقد هرگونه خطر احتمالی از نظر مخاطرات جوی و جاده ای باشد.

گفتنی ست کارخانه زهراوی در سال 1365 هجری و در نزدیکی شهر تبریز آغاز به کار کرد، از پایه گزاران صنعت کپسول های نرم در ایران بود و حالا نیز با همکار سوئیسی خود یعنی شرکت داروسازی Roche، ید طولایی در تولید داروهای ایمونو ساپرسیو و ضد سرطان دارد.

ای برنامه شامل بازدید از خطوط تولید تا بالای سر دستگاه ها و سیستم های ساخت، بازدید از آزمایشگاه های تخصصی کارخانه و همچنین توصیفات کامل و کارای مسئولین بزرگوار کارخانه بود

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.