چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۴

مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز:

بازخوانی آیین نامه تشکلهای دانشجویی و ارائه پیشنهادات اصلاحی، موضوع محوری نشست کارشناسان این تشکلها بود

فیضی

مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در گفتگو با مفدا تبریز عنوان کرد: ارتقا سطح کارشناسان تشکل های دانشجویی، مهمترین هدف این نشست بود.

به گزارش مفدا تبریز، محمود فیضی مدیر امور فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تبریز هفته گذشته در نشست کارشناسان تشکلهای دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی کشور حضور داشت.
وی در مورد مسائل مطرح شده در این نشست در گفتگو با خبرنگار مفدا تبریز عنوان کرد: بخشی از نشست کارشناسان تشکلهای دانشجویی به بازخوانی آیین نامه تشکلهای دانشجویی اختصاص داده شد و در این بخش جز به جز این آیین نامه مجددا برای کارشناسان مرور شد؛ و در ضمنِ این بازخوانی، نظرات و برداشت کارشناسان نیز مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
وی اضافه کرد:‌حاصل این بحث انتقال تجربیات دبیرخانه های تشکل های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کشور به یکدیگر بوده و ادامه بحث نیز به بررسی آیین نامه تشکل ها و تبادل افکار در خصوص مسائل و مشکلات دبیرخانه های تشکل های دانشجویی گذشت.
وی افزود: در حضور دکتر لله گانی مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت و حجت حجازی زاده کارشناس تشکل های دانشجویی وزارت بهداشت، کارشناسان دبیرخانه های تشکلهای دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی کشور، پیشنهادات خود را ارائه دادند.
فیضی تشریح کرد: پیشنهادهای مطرح شده در این نشست در راستای اصلاح آیین نامه موجود و ارتقا آن بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.