سه‌شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۴

برگزاری مراسم دانش آموختگی دانشجویان پزشکی ورودی88

جشن فارغالتحصیلی

در مراسمی باحضور مسئولین دانشگاه و خانواده های آنان 25 نفراز دانشجویان پزشکی دانشآموختگی خویش راجشن گرفتند.

جشن فارغ التحصیلی 25 نفر از دانشجویان پزشکی در سالن شهید مفتح ستاد دانشگاه برگزار گردید. در این مراسم خاطره انگیز که با حضور  معاونین فرهنگی و دانشجویی و آموزشی و جمعی از اساتید و خانوارده های دانشجویان برگزار شد، دانشجویان این موفقیت را گرامی داشتند.

در ابتدای این مراسم پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و سرود ملی، کلیپی زیبایی با حال و هوای محرم پخش گردید، پس از آن نیز دکتر حکیم الهی، معاون محترم فرهنگی و دانشجویی در سخنانی ضمن تبریک به دانشجویان و عرض خیر مقدم به مدعوین برنامه اظهار داشتند که پزشک، امین و محرم مردم است شخصی که وارد مسیر پزشکی می‌شود باید صلاحیت هایی از لحاظ شخصیتی و اخلاقی داشته باشد.

از شما دانشجوهای پزشکی می خواهم خودتان را ارزان نفروشید در سال های طبابت رضای خدا و خیر بندگان خدا را در نظر داشته باشید مسائل مالی حتما حل خواهد شد ولی اگر مسائل دیگر را هدف قرار دهیم خودمان را ارزان فروختیم.

مسئله دیگر که باید به آن توجه کنید ازدواج است. امر ازدواج را به تخصص موکول نکنید و از والدین عزیز نیز درخواست دارم این را بپذیرید که ازدواج فرزندانتان را به سال های بعد حواله نکنید این خدمت به فرزند نیست .

دیگر سخنران این مراسم دکتر عادلی معاون محترم آموزشی بود که در سخنانی بیان داشتند که در رشته پزشکی یک حلاوت خاصی هست جهت تسکین درد انسانها و این که احساس کنیم کار مفیدی انجام داده ایم این حلاوت در کمتر رشته ای است. در رشته پزشکی کارهایی که خیلی ها نمی توانند انجام دهند و آن نجات جان انسان است، صورت میگیرد.

ایشان همچنین به دانشجویان توصیه نمودند که مواظب باشید در توصیه های پزشکی شما اشتباهی صورت نگیرد . سعی کنید خطای پزشکی را کم کنید.

پخش کلیپ زیبایی از عکس‌های دوران کودکی دانشجویان، قرائت سوگند نامه، تقدیر از اساتید دانشجویان و گرفتن عکس یادگاری از دیگر برنامه های این مراسم بود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.