یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۸

مهم ترین ویژگی نظام سلامت کشور در پنج سال اخیر احساس مسئولیت آن در برابر مردم بود

گزارش تصویری جلسه کانونها دانشگاه علوم پزشکی تبریزبا دکتر صومی

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز در آیین بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در اسکو با اشاره به دستاورد های نظام سلامت کشور در سایه پیروزی انقلاب اسلامی مهم ترین ویژگی نظام سلامت در پنج سال اخیر را احساس مسئولیت آن در برابر مردم دانست.

به گزارش مفدا تبریز، دکتر محمدحسین صومی در مراسم بزرگداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی که به همت شبکه بهداشت و درمان اسکو در این شهرستان برگزار شد به عنوان سخنران اصلی حضور یافت.

دکتر صومی در سخنرانی خود به تشریح نتیجه پایش شخصی خود از وضعیت سلامت در کشور قبل از انقلاب اسلامی و بعد انقلاب اسلامی پرداخت و عنوان کرد پیشرفت حوزه سلامت کشور و گسترش و ارتقا امکانات و خدمات نظام سلامت در کشور کاملا ملموس است.

وی در ادامه سخنان خود به تشریح کلی دستاوردهای نظام سلامت در طول چهل سال پیروزی انقلاب اسلامی در استان آذربایجان شرقی پرداخت و از خاطرات زندگی اجتماعی خود در پیش از انقلاب اسلامی و در آستانه پیروزی انقلاب اسلامی گفت.

وی با اشاره به تلاش ها و زحمات سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر سابق بهداشت عنوان کرد: دکتر قاضی زاده هاشمی در طول این پنج سال خودش را در برابر مردم، ریاست جمهوری و مجلس پاسخگو می دانست و به توصیه مقام معظم رهبری مبنی بر کاستن از آلام بیماران عمل کرد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز مطرح کرد: بنده شهادت می دهم در طول این مدت دل ها از شوق خدمت به مردم و جان ها از ترس اینکه نکند جایی در خدمت به مردم قصور شود آرام و قرار نداشته است.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.