سه‌شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۱

برگزاری نشست آموزشی و توجیهی منتخبین دوره سوم شورای صنفی دانشجویان

شورای صنفی قم

به منظور آشنایی هر چه بیشتر منتخبین شوراهای صنفی جلسه آموزشی و توجیهی آیین نامه ها و روند کاری شورای صنفی با حضور معاون محترم فرهنگی و دانشجویی و دیگر مسئولین در سالن علامه طباطبایی(ره) معاونت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی معاونت، به منظور آشنایی هر چه بیشتر منتخبین شوراهای صنفی جلسه آموزشی و توجیهی آیین نامه ها و روند کاری شورای صنفی با حضور معاون محترم فرهنگی و دانشجویی و دیگر مسئولین در سالن علامه طباطبایی(ره) معاونت برگزار گردید.

در این مراسم دکتر حکیم الهی در سخنانی ضمن تبریک به منتخبین دوره سوم شوراهای صنفی دانشجویان، به آنان در خصوص توجه به مطالبات صنفی دانشجویان و تلاش در جهت تعامل سازنده با مسئولین دانشگاه در جهت پاسخگویی به این مطالبات توصیه نموده و رویکرد معاونت فرهنگی و دانشجویی را زمینه سازی در افزایش مشارکت حداکثری دانشجویان در اجرا و پیگیری مسائل مرتبط با خود بیان داشتند.

در ادامه مراسم نیز مهندس محمد عزیزی فر، مدیر محترم دانشجویی به ارائه گزارشی از روند اجرایی سومین دوره انتخابات شوراهای صنفی دانشجویی پرداخته و به تشریح آیین نامه های مرتبط به فرایندهای کاری شوراهای صنفی پرداختند.

     

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.