شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۰

مسئول گروه جهادی سفیران سلامت دانشگاه علوم پزشکی قم؛

ارائه خدمات رایگان درمانی به ۵۲۰ نفر طی یک روز/فعالیت دانشجویان زیرنظر مستقیم اساتید و متخصصان

اردوی جهادی قم

مسئول گروه جهادی سفیران سلامت دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه بیش از دو میلیون تومان دارو در اردوی جهادی منطقه شیخ‌آباد قم مورد استفاده قرار گرفته است، گفت: جهادگران روز پنج‌شنبه هفته گذشته ۴۵۰ نفر را به صورت رایگان ویزیت و امروز خدمات درمانی پزشکی، دندانپزشکی و بینایی‌سنجی را به ۵۲۰ نفر ارائه کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی مفدا از قم، محمدرضا استاد شریف مسئول گروه جهادی سفیران سلامت دانشگاه علوم پزشکی قم، عصر روز شنبه20 بهمن ماه  در حاشیه اردوی جهادی سفیران سلامت در منطقه شیخ‌آباد طی گفت‌و گویی با اشاره به اینکه نیرهای متخصص با استفاده از استانداردترین تجهیزات در اردوهای این گروه جهادی گردهم می‌آیند، اظهار کرد: اکنون برخی از داروها که در بازار به صورت سهمیه‌بندی‌شده به افراد ارائه می‌شود در اردوی جهادی منطقه شیخ‌آباد قم در مدرسه امام رضا(ع) به میزان نیاز فراهم آورده شده است.

وی با اشاره به ثبت‌نام ۱۰۰ نفر از دانشجویان برای شرکت در اردوی جهادی گروه سفیران سلامت مطرح کرد: با توجه به ظرفیت‌های موجود در این اردو، فقط توان استفاده از ۵۰ دانشجو را داشته‌ایم.

استادشریف خاطرنشان کرد: ۱۵ نفر از اساتید و کادر درمانی دانشگاه از جمله جراحان و متخصصان زنان، اطفال، داخلی، دندانپزشکی، پروتز و اطفال دندانپزشکی در این اردوی جهادی حضور یافته‌اند و فعالیت درمانی زیر نظر این افراد دنبال می‌شود.

مسئول گروه جهادی سفیران سلامت با بیان اینکه بیش از دو میلیون تومان دارو در این اردوی جهادی مورد استفاده قرار گرفته است، گفت: گروه جهادی سفیران سلامت روز پنج‌شنبه هفته گذشته ۴۵۰ نفر را به صورت رایگان ویزیت و امروز خدمات درمانی پزشکی، دندانپزشکی و بینایی‌سنجی را به ۵۲۰ نفر ارائه کردند.

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۱۰ اردوی جهادی به همت این گروه در مناطق محروم و کم‌برخودار دنبال شده است، خاطرنشان کرد: اگر تجهیزات مورد نیاز تامین شود هر ماه و هفته اردوهای جهادی را در مناطق محروم دنبال می‌کنیم.

استاد شریف از برگزاری اردوی جهادگران سفیران سلامت در عید نوروز به مدت هفت روز خبر داد و گفت: جهادگران در این اردوها تلاش می‌کنند تا بهترین خدمات را به مردم ارائه کنند هر چند این افراد هیچ چشم‌داشت مادی نسبت به کارهای خود نداشته‌اند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.