شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹

مربی تیم قهرمان ششمین دوره مسابقات فوتسال علوم پزشکی:

لایق قهرمانی بودیم/ توانستیم از عنوان قهرمانی دفاع کنیم

جهان بخش مربی تیم فوتسال بقیه الله

مربی تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله، که امسال نیز همانند سال گذشته تیمش توانست عنوان قهرمانی مسابقات قهرمانی دانشجویان علوم پزشکی راکسب کند، گفت: مستحق قهرمانی بودیم وتوانستیم از عنوان قهرمانی سال گذشته دفاع کنیم.

سید عبدالله جهانبخش در گفت وگو با خبرنگار مفدا با بیان این مطلب افزود: بازی سختی مقابل تیم سمنان داشتیم اما با آنالیز این تیم و شناختی که از بازیکنان این تیم داشتیم، توانستیم پیروزمیدان باشیم.

وی اظهار کرد: قهرمانی سال گذشته تیم فوتسال بقیه الله و تجربه بازیکنان ما باعث شد که امسال نیز مدال طلای این مسابقات را از آن خود کنیم. بازیکنان ما با تلاش و غیرت بازی کردند ومزد تلاش خود را گرفتند.

جهانبخش گفت: تیم بقیه‌الله امسال در ششمین دوره رقابت‌های فوتسال علوم پزشکی با تیم‌های کرمان، زنجان و آبادان همگروه بود که خوشبختانه با کسب امتیازات لازم توانست به مرحله بعد صعود کند. همچنین تیم ما در مرحله حذفی با تیم فسا روبرو شد که این تیم را شکست داد و در مرحله یک هشتم نهایی با بندرعباس مواجه شد که تیم را نیز دو بر یک شکست داد.

وی در خصوص دیدار تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله با تیم بندرعباس گفت: بازی سختی مقابل بندرعباس داشتیم. باتوجه به شناخت کاملی که از این تیم داشتیم توانستیم شرایط را به نفع خود رقم بزنیم. سال گذشته ما تجربه بازی با این تیم را داشتیم و با آمادگی و انسجام کامل به مصاف این تیم رفته و پیروز میدان شدیم و به فکر دیدار با کردستان در مرحله یک چهارم نهایی هستیم.

جهانبخش با اشاره به اینکه تیم بقیه‌الله ظرفیت و پتانسیل عنوان قهرمانی را داشت و به هدفش رسید، خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط آمادگی تیم و شرایط بدنی بازیکنان و انجام تمرینات منظم و مستمر، برای تکرار قهرمانی از هیچ کوششی دریغ نکردیم.

وی سطح فنی مسابقات را مطلوب توصیف کرد و گفت: همه تیم‌های حاضر در این تورنمنت از آمادگی و شرایط مطلوبی برخوردار هستند و همه تیم‌ها با برنامه‌ریزی و منظم وارد رقابت‌ها شده‌اند. مشارکت ۵۶ دانشگاه علوم پزشکی در این رویداد ورزشی حرکتی بزرگ از سوی وزارت بهداشت است. شرایط میزبانی و اسکان این تیم‌ها کار آسانی نیست که خوشبختانه به خوبی مسؤولان توانستند از عهده این کار برآیند.

مربی تیم فوتسال بقیه‌الله با توجه به اینکه دانشگاه‌های علوم پزشکی سرمایه‌گذاری‌های زیادی نسبت به رشته فوتسال کرده‌اند، خاطرنشان کرد: تیم‌ها سال به سال با وضعیت بهتری روانه مسابقات می‌شوند و اکثر تیم‌ها مربیان بزرگی استخدام می‌کند. همچنین رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی نسبت به توسعه ورزش از جمله فوتسال تلاش‌های گسترده‌ای انجام می‌دهند.

وی با اشاره به انجام تمرینات آماده سازی تیم فوتسال بقیه‌الله از آبان ماه امسال گفت: تقریبا ترکیب وشاکله تیم همانند ترکیب سال گذشته است. فقط با توجه به آسیب دیدگی یکی از بازیکنان تیم ما قبل از مسابقات، فشار مضاعفی روی بازیکنان وارد شد.
جهانبخش ضمن تشکر از تربیت بدنی وزارت بهداشت و انجمن فوتبال این وزارتخانه به واسطه برگزاری این مسابقات با این گستردگی و حجم گسترده تیم‌ها، گفت: بیش از یک هزار نفر طی مدت ده روز در قالب یک همایش ورزشی دور هم جمع شده‌اند که این گردهمایی ورزشی سبب تبادل افکار و اندیشه ها و تحکیم دوستی ها و تبادل فرهنگ می‌شود وامیدواریم این مسابقات همه ساله با کیفیت بهتری برگزار شود.

مربی تیم فوتسال بقیه‌الله با اشاره به وضعیت مطلوب زمین‌های برگزاری مسابقات گفت: زمین‌های دانشگاه علوم پزشکی مازندران از استانداردهای لازم برخوردار بود و کفپوش‌های خوبی داشت.

وی با اشاره به حضور تیم بقیه الله در سه دوره از مسابقات فوتسال دانشجویان علوم پزشکی خاطرنشان کرد: در چهارمین دوره مسابقات تیم ما جزو هشت تیم برتر بود. سال گذشته عنوان قهرمانی را کسب کردیم و امسال در ششمین دوره رقابت‌ها، تلاش کردیم که از عنوان قهرمانی خود دفاع کنیم که خوشبختانه این مهم اتفاق افتاد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.