سه‌شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۲

در راستای اجلاسیه ۴۰۰۰شهید والامقام استان گلستان از خانواده شهید محبت علی عودی دیدار شد

دیدار با خانواده شهید2

دکتر علیرضا احمدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان خدمت به خانواده‌های شهدا را اقدامی فرهنگی و ارزشمند دانست و گفت: خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان، بزرگترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند که یاد آنان اشاعه ارزش‌های ایثار و پایداری در جامعه محسوب می‌شود.

به گزارش مفداگلستان، به همت معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان در راستای اجلاسیه ۴۰۰۰ شهید استان گلستان در آذرماه ۹۵ از خانواده شهید محبت علی عودی دیدار شد.

دکتر علیرضا احمدی معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گلستان خدمت به خانواده‌های شهدا را اقدامی فرهنگی و ارزشمند دانست و گفت: خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان، بزرگترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند که یاد آنان اشاعه ارزش‌های ایثار و پایداری در جامعه محسوب می‌شود. در همین راستا دلجویی و دیدار با آنان، ادای دین به ارزش‌های انقلاب است.

 وی با تأکید بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و خدمت‌رسانی به خانواده‌های شهدا، افزود: گرچه با وجود گذشت چند سال از پایان جنگ، این حرکت کند بوده است، اما نشر ارزش‌های معنوی و اخلاقی با شمیم عطر خون شهیدان تأثیر بسزایی در اخلاق جوانان دارد و امید و انگیزه برای مبارزه با استکبار جهانی و همچنین ترویج فرهنگ عاشورایی را به‌دنبال دارد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.