چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۴

نتایج مسابقات

سیزدهمین المپیاد ورزشی به مناسبت دهه فجر ویژه کارکنان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد

ورزش

سیزدهمین مسابقات ورزشی به مناسبت دهه مبارک فجردر رشته شنا، دارت و آمادگی جسمانی بانوان ویژه کارکنان در سالن شهدای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

به گزارش مفدا بوشهر،  سیزدهمین مسابقات دهه مبارک فجر در رشته شنای بانوان، تیم های بیمارستان شهید گنجی. بیمارستان خلیج فارس، بیمارستان قلب و معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه به مصاف هم رفته و لیلی جان امیری از بیمارستان قلب، لیلا قربان علی زاده از معاونت توسعه و نگار فردرو از معاونت توسعه مقام های اول تا سوم را کسب نمودند. 

همچنین در رشته دارت بانوان، پروانه رضایی از معاونت تحقیقات و فناوری، حکیمه کریمی ازبیمارستان شهید گنجی و سمانه غضنفر پور از معاونت تحقیقات و فناوری به ترتیب مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.

در ادامه سیزدهمین مسابقات دهه فجر،  در رشته امادگی جسمانی مسابقات با حضور بیش از چهل شرکت کننده برگزار شد.

مقام آوران در رده های سنی مختلف:

مقام اول تا سوم رده سنی چهل به بالا:‌ خدیجه صبحانی خواه ازبیمارستان گنجی برازجان، دکترمعصومه اسماعیلی از معاونت بهداشت، اعظم زنگنه از بیمارستان گنجی برازجان

مقام اول تا سوم رده سنی سی تا چهل: سمیه باغبانی از معاونت اموزش دانشگاه، الهام فقیه از بیمارستان خلیج فارس بوشهر، پریسا نظری زاده از دیر

رده سنی زیر سی سال: فاطمه کمال پور از بیمارستان گنجی برازجان، مکیه حکیم زاده از شبکه جم، معصومه ارمی از شبکه برازجان

سیزدهمین مسابقات ورزش های همگانی ویژه کارکنان دانشگاه به مناسبت دهه فجر از 10 تا 22 بهمن ماه در سالن شهدای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار می شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.