شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶

نگاهی به اقدامات انجمن علمی "بیهوشی" دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان ؛

از برگزاری کارگاه های آموزشی تا بزرگداشت روز جهانی "بیهوشی"

عملکرد انجمن علمی بیهوشی

مسعود ترابی دبیر انجمن علمی دانشجویی "بیهوشی" گزارشی از اقدامات و فعالیت های این انجمن را در ۶ ماه گذشته ارائه داد که در ادامه با هم میخوانیم.

به گزارش مفدا رفسنجان، انجمن علمی دانشجویی "بیهوشی" در نیمسال تحصیلی که گذشت در راستای بهبود عملکرد و ارتقای سطح علمی دانشجویان اقدام به برگزاری کارگاه ها و برنامه مختلفی نمود.

مسعود ترابی دبیر انجمن علمی دانشجویی "بیهوشی" گفت: حوزه فعالیت انجمن های علمی گسترده است و برای اینکه انجمن های علمی بتوانند در مسیر پیشرفت و ارتقاء سطح علمی دانشجویان پیش بروند، نیازمند همکاری و مشارکت همه دانشجویانفعال میباشد.

وی افزود: انجمن علمی بیهوشی در نیمسال اول ۹۷ اقداماتی از جمله کارگاه ها و کلاس های آموزشی و همچنین بزرگداشت روز جهانی بیهوشی را برگزار نمود که گوشه ای از این فعالیت ها به شرح ذیل میباشد.

کارگاه آموزشی و بازدید از اتاق عمل

این کارگاه برای دانشجویان جدیدالورود از ۱۹ مهرماه تا ۲۴ آبانماه سال جاری در بیمارستان مرادی و علی ابن ابیطالب (ع)، با هدف آشنایی دانشجویان جدیدالورود با محیط کار، وظایف و تجهیزات بیهوشی برگزار گردید

کارگاه پیشرفته احیا (CPR)

این کارگاه در تاریخ ۳۰ مهرماه در محل آمفی تئاتر دانشکده دندانپزشکی با هدف آشنایی دانشجویان با مراحل مقدماتی احیا، توضیح ارتباط سیستم های بدن، آموزش احیای نوزادان و اطفال و همچنین آموزش عملی احیای پیشرفته برگزار گردید.

مراسم بزرگداشت روز جهانی "بیهوشی" و تقدیر از رتبه های برتر

این مراسم در تاریخ ۱۲ آذرماه به مناسبت روز جهانی بیهوشی و با هدف معرفی رشته بیهوشی و اهمیت آن در حوزه سلامت و همچنین تقدیر از رتبه های علمی برتر برگزار گردید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.