جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱

تیم فوتسال دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جهرم با غلبه برقزوین توانست خود را برای راه یابی به مرحله بعد رقابت های قهرمانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور آماده کند

تیم فوتسال دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جهرم  با غلبه برقزوین توانست به مرحله بعد رقابت های قهرمانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی کشور راه یابد

در بازی اول ششمین دوره از مسابقات قهرمانی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی کشور دانشجویان جهرمی با غلبه بررقیب خود توانستند آمادگی بیشتری برای راه یابی به مرحله بعد پیدا کند .

به گزارش مفدا-جهرم "شهریار شفا رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه از گذر تیم فوتسال دانشجویان دانشگاه از اولین رقیب خود خبر داد و گفت : این مسابقات در رشته فوتسال، توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و به صورت تک رشته برگزار می شود و تیم فوتسال دانشگاه با انجام تمرینات مستمر توانسته است آماده حضور در این المپیاد شود.

وی همچنین عنوان داشت : مسابقات کشوری فوتسال که باحضور۵۶ تیم ازتاریخ ۱۰ لغایت ۲۰ بهمن ماه درخزرآبادساری برگزارمی گردد  و درمرحله گروهی تیم فوتسال دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی جهرم با تیم های خمین، قزوین وایلام به رقابت می پردازند که هم اکنون با تلاش بچه های تیم توانسته ایم تیم قزوین را با نتیجه یک بر صفر شکست دهیم و برای مسابقه با گروه بعد آماده شویم .

سعید رحمانیان مربی تیم و کارشناس اداره تربیت بدنی دانشگاه در ادامه سخنان وی افزود : در دیگر بازی این گروه، تیم فوتسال دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایلام با نتیجه هفت گل از سر خمین گذشته است.

وی همچنین در پایان افزود : در این رقابت ها به دانشجویان دانشگاه امیدواریم تا به یاری خدا با پیروزی بر رقیبان خود موفق به کسب عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات شوند .

گفتنی است : در ادامه این بازی ها، امروز جمعه۹۷/۱۱/۱۲ تیم فوتسال دانشگاه جهرم به مصاف ایلام و دانشگاه قزوین به مصاف خمین خواهد رفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.