چهارشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶

چهارمین همایش فعالان قرآن و عترت دانشگاههای علوم پزشکی کشور آغاز به کار کرد

قرآن و عترت

چهارمین همایش فعالان قرآن وعترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور امروز چهارشنبه ۱۰ بهمن آغاز شد و تا جمعه ۱۲ بهمن ادامه دارد.

به گزارش مفدا، چهارمین همایش فعالان قرآن وعترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با حضور دانشجویان فعال قرآنی امروز چهارشنبه ۱۰ بهمن آغاز شد و تا جمعه ۱۲ بهمن ادامه دارد.

در چهارمین همایش فعالان قرآن وعترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کارگاه‌های مختلفی با ارائه اساتید مطرح کشوری برگزار می‌شود.

 امروز چهارشنبه ۱۰ بهمن ماه کارگاه آموزشی باران ایده ها با تدریس استاد اقبالی نسب، کارگاه عمومی با ارائه استاد معماریانی،  کرسی آزاد اندیشی با مدیریت استاد بوربور و موضوع اثرات فرهنگی و علمی ورود به مباحث قرآن و عترت به دانشگاه٬های علوم پزشکی پس از گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی، انتخاب برترین پوستر در روز اول این همایش در محل سالن شهید دهستانی دانشکده پرستاری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با شرکت فعالان قرآن و عترت دانشگاههای علوم پزشکی برگزار می‌شود.

در روز دوم این نشست دانشجویان در افتتاحیه همایش قرآن، عترت و سلامت فرهنگستان علوم پزشکی که درسالن ۷۰۰ نفره پردیس نیایش دانشگاه برگزار می‌شود شرکت و پس از افتتاحیه در کارگاه مدیریت استراتژیک و تفکر سیستمی با ارائه مهدی تلوری در کلاس شهید احمدی که در دانشکده داروسازی برگزار می‌شود شرکت می‌کنند.

کارگاه روانشناختی و جذب مخاطب با ارائه مجید محمودیانی، در کلاس شهید موسوی دانشکده داروسازی ویژه مسؤولین روابط عمومی، امور رسانه و نشریه جشنواره قرآن و عترت از دیگر برنامه هایی است که مسؤولین برگزاری همایش تدارک دیده اند.

بخش علمی پژوهشی با ارائه ناصر سیم فروش در سالن ۷۰۰ نفره دانشکده داروسازی با شرکت همه فعالین قرآن و عترت دانشگاههای علوم پزشکی برگزار شده و پس از آن انتخابات شورای مرکزی مجمع قرآن و عترت وزارت بهداشت برگزار می‌شود.

شرکت کنندگان در این همایش در ادامه در محفل انس با قرآن و جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی در امامزاده صالح شرکت می‌کنند و در روز سوم این همایش دانشجویان فعال قرآنی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و شورای مرکزی مجمع قرآن و عترت در جلسه گفتگو با دکتر بحرالعلوم شرکت و در این جلسه از سایت مجمع قرآن و عترت رونمایی می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.