دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۸

اداره تربیت بدنی دانشگاه برگزار کرد:

جلسه ریاست محترم تربیت بدنی با معاون اجتماعی دانشگاه در راستای توسعه سلامت در دو بخش کارمندی و دانشجویی

Untitled.png

دراین نشست، دکترلطفی در خصوص سلامتی دانشجویان و اهمیت آن بیان داشت: دانشجویان ما اکثرا در رده سنی ۱۸ تا ۲۹ سال می باشند و با توجه به اینکه این دوران جوانی، دورانی است که بسیاری از بیماری های مزمن میانسالی در این مرحله آغاز شده و شکل میگیرد، مراقبت از سلامت دانشجویان در این دوران از طریق افزایش تحرک بدنی، تغذیه سالم، دوری از فرآورده های دخانی و... می تواند برای سلامت این عزیزان در دوران میانسالی سرمایه گذاری شود.

وی افزود معاونت اجتماعی با برگزاری جلسات شورای ارتقاء سلامت استان و ارتباط با رابطین سلامت ادارات و سازمان ها همواره مشوق افراد برای دریافت خدمات سلامت و ایجاد فرهنگ پیشگیری می باشد.چرا که گروه هدف ما در ادارات و سازمان ها فقط به پرسنل محدود نمی شود، بلکه شامل خانواده های آن ها، ارباب رجوع، محیط های حامی سلامت و پیرامون آن می باشد و برآنیم تمام تلاش خود را جهت ارتقاء سلامت آنان درتمام ابعاد جسمی، روانی، اجتماعی، معنوی و... به کار بندیم.

آقای ساده نیز بیان داشت با وجود تنوع کاری زیاد در حوزه ارتقاء سلامت، می توان با انجام فعالیت های موثر و پیگیری های لازم در این راستا، اثربخشی خوبی جهت ارتقاء سلامت جامعه هدف خود داشت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.