دوشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸

دهه فجر 97با شعار یا فاطمه الزهرا(س)

جلسه هماهنگی دهه فجر دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در دفتر معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار گردید

دهه فجر

در هشتمین روز از بهمن 97 جلسه هماهنگی دهه فجر دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با حضور معاونت بهداشتی،معاونت اجتماعی،مدیر پشتیبانی ،دفتر نهاد مقام معظم رهبری ،مدیران معاونت فرهنگی وامور دانشجویی در دفتر معاونت فرهنگی دانشگاه برگزار گردید.

در هشتمین روز از بهمن 97 جلسه هماهنگی دهه فجر دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با حضور معاونت بهداشتی،معاونت اجتماعی،مدیر پشتیبانی ،دفتر نهاد مقام معظم رهبری ،مدیران معاونت فرهنگی وامور دانشجویی در دفتر معاونت فرهنگی دانشگاه برگزار گردید.

به گزارش مفدا یاسوج ؛ بعد از قرائت قرآن دبیر جلسه عزیز الله ایروان جم مدیر فرهنگی دانشگاه ضمن خیر مقدم به حاضرین وتبریک ایام پیروزی انقلاب وعرض تسلیت به مناسبت دهه فاطمیه از نقطه ونظرات همکاران در بهتربرگزارشدن جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب  اسلامی استقبال نمودند.

دکتر جمشید محمدی معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج خاطر نشان کرد: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان و مخالفان نظام در صدد تخریب چهره جمهوری اسلامی در اذهان عمومی هستند و در این راه تمام تلاش خود را به کار می گیرند و با تبلیغات فراوان می خواهند بیان کنند که جمهوری اسلامی نمی تواند چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را جشن بگیرد و این خیال باطل آنها با حضور مردم همیشه در صحنه از بین خواهد رفت.

وی افزود: مردم با حضور خود در راهپیمایی 22 بهمن به دنیا پیام‌های بزرگی می‌دهند و باید بستری فراهم کنیم تا راهپیمایی امسال با حضور حماسی و فعال مردم بسیار باشکوه‌ تر از سال گذشته انجام شود.

دکترابراهیم نعیمی معاونت بهداشتی با اشاره به اینکه تزئین و تبلیغات محیطی در ایام دهه فجر از اقدامات محوری ما به‌شمار می‌رود افزود: تزئینات و تبلیغات مرتبط با ایام دهه فجر باید با احترام و رعایت ایام فاطمیه انجام شود و باید بتوانیم اهداف انقلاب اسلامی را برای جوانان تبیین کنیم.

دکترکرامت ا له زندی قشقایی معاونت اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گفت:به مناسبت پیروزی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی دواردوی جهادی تدارک دیده شده که هم اکنون یکی در شهرستان لنده در حال خدمت رسانیمی باشد ودومی در دهه فجر در بخش سرفاریاب به یاد شهدای دانشگاه علوم پزشکی به مردم عزیز سرفاریاب خدمت خواهند نمود.

رسول آروین مدیرپشتیبانی دانشگاه در این جلسه قول مساعدت در بهتر اجرایی شدن جشن پیروزی چهلم انقلاب با روابط عمومی ها وحتی پرداخت جوائز لازم در این جشن که دانشگاه علوم پزشکی برگزار نمایدبرعهده گرفتند.

درپایان جلسه موارد ذیل به تصویب نهایی رسید،1-تجلیل از خانواده شهدای دانشگاه علوم پزشکی 2-ویزیت رایگان در درمانگاه های استان کهگیلویه وبویر احمد3-مسابقه کتابخانی واهداء جوایز به 40نفر 4-فضا سازی وآذین بندی محیط کار ومکان راه پیمایی5-غبار روبی گلزار شهداء6-اردوهای جهادی که دومین آن در بخش سرفاریاب برگزار گردد می باشد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.