چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۸

شبکه ائمه جماعات پیام انقلاب را به مردم منتقل کرد

پورحسيني-مشهد

مدیر کل فرهنگی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها با اشاره به ظرفیت عظیم شبکه ائمه جماعات در سراسر کشور بر لزوم همبستگی و هماهنگی آنان با یکدیگر تاکید کرد.

به گزارش مفدا، حجه الاسلام کرمی معاون فرهنگی نهاد در آیین افتتاحیه نشست ائمه جماعات دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به تبیین نحوه پیروزی انقلاب اسلامی توسط امام خمینی و نقش شبکه امام جماعات در پیروزی انقلاب پرداخت و گفت: رسانه و شبکه تبلیغی امام خمینی در پیروزی انقلاب ائمه جماعات مساجد بودند که بر بالای منبرها و در تریبون نماز جماعت پیام انقلاب را به مردم منتقل کردند.
مدیر کل فرهنگی نهاد رهبری در دانشگاه‌ها افزود: امروزه سه هزار فاضل فرهیخته در دانشگاه‌ها مشغول فعالیت هستند و همین شبکه ائمه جماعات بود که توانستند این انقلاب را به پیروزی برسانند.
وی با اشاره به لزوم مدیریت راهبردی در دنیای شبکه ها و جریان ها، به شبکه عظیم ائمه جماعات در سراسر کشور اشاره کرد و ادامه داد: آیا ما توانسته ایم از این شبکه بهره برداری کنیم؟ اگر این ظرفیت در اختیار دیگران بود صدها برابر بهتر استفاده می‌شد. امروز امام جماعت فرهیخته و فرزانه در دانشگاه شخصا تلاش می‌کند اما اگر توان با کمک به یکدیگر مضاعف شود می‌تواند بیش از این تاثیر گذار باشد.


کرمی در ادامه با بیان اینکه ظرفیت عظیمی در اختیار و مسوولیت سنگینی بر دوش ما است افزود: در این سه روز تلاش کرده‌ایم تا با همکاری ستاد اقامه نماز و مرکز قرآن و عترت بسته کاملی از آنچه در محتوا و مهارت لازم است را فراهم آوریم. در روز اول این نشست بر مهارتهای ارتباط موثر و مولفه های جذب می‌پردازیم و در روز دوم راهکارهای تقویت مبانی اعتقادی دانشجویان با بهره گیری از فرصت نماز جماعت و مهارتهای پاسخگویی به شبهات در مواجهه با نماز گزاران دانشجو توسط امام جماعت را تبیین خواهیم کرد.
وی در ادامه با اشاره به شرایط فعلی جامعه گفت: آیا وضعیت به شکلی که گفته می‌شود سیاه است؟ چقدر از این اتفاقات به مدیران و چقدر به جامعه مربوط است؟ سهم دولتها و تحریم و مردم چقدر است؟ راهبرد جمهوری اسلامی برای این شرایط سخت مردم چیست؟
مدیر کل فرهنگی نهاد افزود: از تریبون نماز جماعت باید به تبیین دستاوردهای نظام بپردلزیم و از فرصت نماز برای دفاع از انقلاب بهره گیری کنیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.