یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۲

از کارکنان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد طی مراسمی، تقدیر به عمل آمد

تقدیر از کارکنان معاونت فرهنگی و دانشجویی- گناباد

طی مراسمی از کارکنان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گناباد که در محل سالن همایش ابن سینا برگزار گردید، تقدیر شد.

به مناسبت هفته وحدت، در مراسمی که با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی، مدیران فرهنگی، دانشجویی و مشاوره و کارکنان این معاونت در محل سالن ابن سینا برگزار شد، دکتر مینوئیان معاون فرهنگی و دانشجویی ضمن تبریک هفته وحدت و یلدا ، گفت: به مناسبت هفته های تغذیه، تربیت بدنی و سلامت روان، تصمیم بر این شد تا طی مراسمی از کارکنان معاونت فرهنگی و دانشجویی تقدیر گردد.

دکتر مینوئیان با اشاره به رسالت خطیر معاونت فرهنگی و دانشجویی، تصریح کرد: فعالیت های حوزه معاونت فرهنگی دانشجوئی، نقش مهمی در ارتقاء سطح علمی و فرهنگی دانشجویان دارد و ایجاد بستری مناسب برای شکوفائی استعدادهای دانشجویان در ابعاد جسمی، روحی، روانی و فکری از رهگذر حمایت های مادی و معنوی از نهادهای دانشجوئی و نیز ارائه آموزش های لازم در جهت تربیت دانشجویان کارآمد و توانمند، برای ورود به عرصه اجتماع و ارتقاء سطح جامعه و ایجاد مسئولیت پذیری در دانشجویان از مهم ترین اولویت های کاری این معاونت می باشد.

مدیر فرهنگی دانشگاه هم در این جلسه به دو اتفاق مهم در دانشگاه اشاره کرد و گفت: جشنواره فرهنگی و جشنواره قرآنی دو رویداد مهم در دانشگاه هاست که مشارکت حداکثری اساتید، کارکنان و دانشجویان را طلب می کند.

محمد شمسی ثانی با اشاره کسب مقام دوم  دانشگاه در هفتمین جشنواره فرهنگی، افزود: کسب مقام دوم  جشنواره فرهنگی یکی از بزرگترین افتخارات دانشگاه در سالهای اخیر است که در هشتمین جشنواره فرهنگی هم انشالله به همت همه اساتید، کارکنان و دانشجویان بتوانیم بیش از پیش موفق باشیم.

وی عنوان کرد: اساتید و کارکنان دانشگاه حتی با ثبت یک عکس در جشنواره می توانند مشارکت کنند و از امتیازات این جشنواره بهره مند شوند.

مدیر دانشجویی دانشگاه هم ضمن تبریک هفته وحدت و یلدا، گفت: قطعا معاونت فرهنگی و دانشجویی نقش بسیار مهمی در دانشگاه دارد و همیشه زیر ذره بین است.

علی اکرامی افزود:  امور دانشجویی دانشگاه با همه واحد های دانشگاه تعامل بسیار خوبی دارد  و به همه درخواستهای رسیده از واحد ها، پاسخ مثبت داده شده است.

در ادامه دکتر توکلی زاده، کارشناس اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی نیز با اشاره به طیف گسترده آسیب های روانی اجتماعی در جامعه گفت: این آسیب ها از فرد شروع و به جامعه ختم می شود.

وی افزود: ما در حال حاضر 400 اختلال روانی داریم از جمله اختلالات روانی، خواب، جنسی و... که خیلی از مسائل و مشکلات به نوع ارتباط بر می گردد.   

وی عنوان کرد: آسیب های جسمی، بی بهره از آسیب های روحی و روانی نیست؛ سلامت معنوی و روحی، یک جزء لاینفک از سایر اجزای بهداشت است.

در بخش دیگر این برنامه، کارکنان این معاونت به بیان مشکلات و پیشنهادات خود در حوزه فرهنگی پرداختند؛ و خواستار برگزاری جلسه ای با دکتر احمدی رئیس دانشگاه شدند.

در پایان از کارکنان معاونت فرهنگی و دانشجویی با اهدای شاخه گل و  لوح یادبود،  تقدیر شد. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.