شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۶

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی کرمان:

آمادگی مطلوب تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی کرمان برای حضور در مسابقات/تمرینات آماده‌سازی تیم در حال پیگیری است

محسن قلیزاده

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی کرمان از آمادگی مطلوب تیم فوتسال این دانشگاه برای حضور در ششمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی خبر داد و گفت: تمرینات آماده‌سازی تیم در حال پیگیری است.

محسن قلی زاده در گفت وگو با خبرنگار مفدا با بیان این خبر افزود: با توجه به نزدیک بودن ششمین دوره مسابقات فوتسال قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی، تمرینات آماده سازی تیم واردمرحله جدیدتری قرار گرفته است و تیم فوتسال دانشگاه از حدود ۴۵ روز قبل تاکنون به تمرین مشغول است.

وی خاطرنشان کرد: دیدارهای تدارکاتی برای ارتقای سطح آمادگی بازیکنان فوتسال دانشگاه علوم پزشکی کرمان در حال برگزاری است و با توجه به اینکه دانشگاه ما جزو ۱۶ دانشگاهی بود که سال گذشته در المپیاد قهرمانی دانشجویان پسر وزارت بهداشت در رشته فوتبال شرکت کرد، بر اساس قوانین، بازیکنان فوتبال المپیاد سال گذشته نمی‌توانند در رقابتهای فوتسال قهرمانی وزارت بهداشت در سال بعد شرکت کنند از این رو، با برگزاری مسابقات داخلی فوتسال، ۳۰ بازیکن برای حضور در مسابقات فوتسال انتخاب کردیم و تمرینات در حال انجام است که در نهایت از بین این تعداد، ۱۲ بازیکن فوتسال از این دانشگاه برای ششمین دوره مسابقات فوتسال، انتخاب خواهند شد.

قلی زاده افزود: تمرینات آماده سازی تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی کرمان هر شب از ساعت ۲۱ زیر نظر مربیان وکادر فنی برگزار می‌شود و بازیکن از سطح آمادگی خوبی برخوردار هستند و امید است بتوانیم جزو هشت تیم برتر این دوره از مسابقات باشیم.

وی با اشاره به اعلام آمادگی بیش از ۶۰ دانشگاه برای حضور در این مسابقات، اظهار کرد: قطعا تمام تیم‌ها با انگیزه و انسجام خاصی به میدان خواهند آمد و همه تیم‌ها تمرینات جدی خود را برای حضور در رقابتها انجام می‌دهند که قطعا سطح کیفی مسابقات بیش از گذشته خواهد بود.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی کرمان همچنین به برگزاری دو المپیاد ورزش‌های همگانی دانشجویان دختر و پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی در اسفند ماه اشاره کرد و گفت: برای ارتقای سطح آمادگی ورزشکاران در رشته‌های مختلف برای حضور در این دو المپیاد و همچنین انتخاب نفرات آماده برای حضور در این دو  رویداد بزرگ ورزشی، مسابقات انتخابی به مناسبت روز دانشجو در رشته‌های مختلف از جمله دارت، فریزبی ، طناب کشی، روبیک، آمادگی جسمانی و... برگزار کردیم و قطعا تیم‌ها در رشته‌های مختلف با آمادگی کاملی به مسابقات خواهند آمد.

قلی زاده در تشریح برنامه‌های ورزشی این دانشگاه تا پایان سال جاری خاطرنشان کرد: در حال حاضر تمرکزمان را معطوف به برگزاری مسابقات فوتسال قهرمانی دانشجویان پسر دانشگاه‌های علوم پزشکی و همچنین دو المپیاد همگانی کرده‌ایم و تلاش می‌کنیم نتایج مطلوبی در این میادین کسب کنیم و به واسطه برگزاری این رویدادها، برنامه خاص ورزشی نداریم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.