شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۰

براساس آیین نامه صندوق رفاه وزارت علوم

اجاره‌ بهاء خوابگاه در ابتدای هر نیمسال تحصیلی باید پرداخت شود

خوابگاه دانشجویی

براساس آیین نامه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تمام دانشجویان ساکن خوابگاه ملزم به پرداخت اجاره‌ بهای خوابگاه در ابتدای هر نیمسال تحصیلی هستند.

به گزارش مفدا، دانشجویان واجد شرایط دریافت خوابگاه که در نیمسال اول تحصیلی ۹۸-۹۷ در خوابگاه‌ها ساکن و قصد ادامه سکونت طی نیمسال دوم تحصیلی را دارند، از تاریخ ۸ بهمن لغایت ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ برای پرداخت الکترونیکی اجاره بهاء و تمدیدکارت سکونت درخوابگاه به اطلاعیه های مندرج درخوابگاه مربوطه مراجعه کنند.

بدیهی است تمام ترددها پس از اتمام مهلت مقرر، با کارت خوابگاه تمدید شده نیمسال دوم تحصیلی ۹۸-۹۷ صورت خواهد گرفت و عدم مراجعه دانشجو برای تمدید اسکان نیمسال دوم به معنای انصراف از خوابگاه نیست.

چنانچه دانشجو قصد ادامه سکونت نداشته باشد، لازم است تا تاریخ ۷ بهمن ۱۳۹۷  نسبت به تحویل اتاق وتسویه حساب اقدام کند، در غیر این صورت اجاره بهاء نیمسال دوم با احتساب جریمه، جزو بدهی دانشجو محسوب و محفوظ خواهد بود.

براساس آیین نامه صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، تمام دانشجویان ساکن خوابگاه‌ها ملزم به پرداخت  اجاره‌ بهاء خوابگاه در ابتدای هر نیمسال تحصیلی هستند.

در صورت عدم ثبت اجاره بهاء و یا بروز هرگونه مشکل به مسئول خوابگاه مربوطه مراجعه و از پرداخت به دیگر حساب ها خودداری گردد. بدیهی است در صورت واریز به دیگر حساب‌ها  امکان استرداد میسر نخواهد بود.

به گزارش مهر،  در صورت عدم ثبت نام و تثبیت سیستم آموزشی، دانشجو ملزم به تخلیه خوابگاه بوده و وجه اجاره بهاء پرداختی مسترد نخواهد شد

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.