شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۷

برگزاری مسابقات قهرمانی بین دانشکده ای ویژه دانشجویان پسر در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

مسابقات قهرمانی اهواز 88%

مهندس مهدی بهمنش مدیر تربیت بدنی دانشگاه از برگزاری مسابقات قهرمانی بین دانشکده ای ویژه دانشجویان پسر در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز خبر داد و گفت: این مسابقات به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و با هدف ایجاد روحیه نشاط و شادی در فضای دانشجویی و همچنین ترویج ورزش های قهرمانی برگزار شده بود.

وی تصریح کرد: این مسابقات در سه رشته فوتبال، فوتسال و بسکتبال و بین دانشجویان پسر دانشکده های دانشگاه برگزار شد و مورد استقبال خوب دانشجویان واقع شد طوری که برخی دانشکده ها دو تیم منتخب داشتند.

بهمنش در خصوص مسابقات والیبال اظهار داشت: مسابقات والیبال بین دانشکده ای مصادف با روز دانشجو با حضور ۸ تیم از تمامی دانشکده های دانشگاه به صورت گروهی برگزار گردید که پس از اتمام دوره گروهی ۴ تیم به بازی های رده بندی و فینال راه پیدا کردند و در روز پایانی این مسابقات تیم توانبخشی توانست به مقام قهرمانی دست پیدا کند. تیم های پزشکی الف و داروسازی الف نیز به ترتیب دوم و سوم شدند. و در پایان مسابقات نیز طی مراسمی به تیم های برتر کاپ قهرمانی اهدا شد.

وی در خصوص مسابقات بسکتبال نیز اذعان کرد: مسابقات بسکتبال بین دانشکده ای با حضور ۶ تیم از دانشکده های پرستاری – پزشکی – پیراپزشکی – داروسازی – دندانپزشکی و بهداشت از تاریخ ۱۶ آذرماه ۹۵ مصادف با روز دانشجو زیر نظر هیئت بسکتبال اهواز و با قضاوت داوران هیئت اهواز آغاز شد.

 بهمنش تصریح کرد: در پایان تیم پزشکی مقام اول، تیم داروسازی مقام دوم و تیم دندانپزشکی به مقام سوم دست پیدا کردند. در پایان نیز به تیم های برتر کاپ قهرمانی اهدا گردید.

وی در خصوص مسابقات فوتبال گفت: آذرماه ۹۵ به مناسبت هفته بسیج و روز دانشجو مسابقات ورزش قهرمانی بین دانشکده ای فوتبال در زمین چمن مجموعه ورزشی شهید زکوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز برگزار شد.

وی افزود: در این دوره از مسابقات فوتبال ۸ تیم از ۷ دانشکده حضور داشتند که در نهایت دانشکده پرستاری  موفق شد در ضربات پنالتی تیم فوتبال دانشکده پزشکی را شکست دهد و به مقام اول دست پیدا کند.

وی افزود: تیم های دانشکده پزشکی دوم و داروسازی سوم این دوره از مسابقات شدند که طی مراسمی با حضور هیئت رئیسه دانشگاه در روز دانشجو کاپ قهرمانی و جوایزی اهدا شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.