شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۸

مرکز قرآن و عترت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار کرد :

کارگاه نگارش مقالات بین رشته ای با تأکید بر مطالعات دین و سلامت

  کارگاه نگارش مقالات بین رشته ای با تأکید بر مطالعات دین و سلامت

به همت مرکز قرآن وعترت دانشگاه علوم پزشکی کارگاه نگارش مقالات بین رشته ای در راستای بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت برگزار شد.

به گزارش مفدا، کارگاه نگارش مقالات بین رشته ای با تأکید بر مطالعات دین و سلامت، در تالار تدریس مجتمع آموزشی اندیشه با حضور اساتید و اعضاء هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و کارکنان حوزه نظام سلامت استان بوشهر برگزار شد. 

در ابتدای این کارگاه، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به بیان اهمیت رشد و ارتقاء سطح مطالعات میان رشته ای قرآن و سلامت اشاره نمود و از همه تلاشگران این حوزه تشکر و قدردانی نمود. 

دکتر اکرم فرهادی، بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت را فرصت مناسبی برای تولید مقالات علمی با محوریت دین و سلامت ارزیابی نمود و از همه پژوهشگران و محققین حوزه سلامت استان بوشهر خواست تا به صورت جدی و دانش بنیان به این حوزه ورود پیدا نمایند. 

در ادامه این کارگاه، دکتر عبدالرسول خسروی، عضو هیأت علمی دانشگاه و مدرس این کارگاه، به چگونگی تألیف و تدوین مقاله علمی با رویکرد دین و سلامت پرداخت و به سؤالات و پرسش های شرکت کنندگان پاسخ داد. 

 این کارگاه در راستای بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد.

گزارش: حامد یوسفی

عکاس: مهرداد پویا

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.