شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۸

دومین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویان برگزار شد

صداقت بوشهر

رییس اداره خوابگاهها ی دانشگاه علوم پزشکی بوشهرگفت: دومین دوره انتخابات شورای صنفی دانشجویان دانشگاه برگزار و نتایج آن اعلام شد.

امین صداقت افزود: انتخابات این شورا به منظور پیگیری حقوق دانشجویی، شناسایی مشکلات و ارایه راهکارهای اصلاحی به مسئولان واحدهای ذیربط و شورای صنفی مرکزی انجام میشود.

وی بیان داشت: وظایف اعضای شورای صنفی دانشجویی، پیگیری حقوق دانشجویی دانشجویان واحد مربوطه، شناسایی مشکلات و ارایه پیشنهاد و راهکارهای اصلاحی وپیگیری رفع مشکلات دانشجویان از طریق شورای صنفی مرکزی و مسئولان واحد ذیربط  و همکاری با کمیته اجرایی در مراحل اجرایی برگزاری انتخابات دوره بعدی، تهیه پیش‌نویس شرح وظایف داخلی شورای صنفی واحد و ارایه آن به شورای صنفی مرکزی برای تایید می باشد.

صداقت در باره روند نتایج انتخابات گفت: انتخابات شورای صنفی در 8 واحد خوابگاهی و 3 دانشکده دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد و در این دوره که با مشارکت دانشجویان همراه بود، داوطلبین پس از نام نویسی و تایید صلاحیت به مدت یک هفته فرصت تبلیغات داشتند.

وی افزود: پس از پایان مدت تبلیغات، انتخابات به صورت همزمان در سه دانشکده پیراپزشکی، بهداشت و تغذیه و پرستاری و مامایی و 8 واحد خوابگاهی برگزار شد و نتایج انتخابات اعلام شد.

نتایج انتخابات

انتهای پیام س/ ر 2050

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.