چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۷

انتصاب آتوسا تیموری بعنوان نائب رئیس هیات ورزش های استان زنجان

تیموری

دکتر آتوسا تیموری عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان به عنوان نائب رئیس هیأت ورزشهای دانشگاهی استان زنجان منصوب شد.

 
 به گزارش مفدا زنجان ،باحکم سعیداحمدی رئیس هیات ورزشی دانشگاه های استان زنجان ،دکتر آتوسا تیموری  عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان به عنوان نائب رئیس بانوان هیأت ورزشهای دانشگاهی استان زنجان منصوب شد.

                       

       درحکم انتصاب آمده است:

       سرکارخانم دکتر آتوسا تیموری

با سلام

ورزش یکی از ارکان اصلی زندگی فردی و اجتماعی انسان و عامل اساسی سلامت جسم و افزایش امید به زندگی ، تامین نشاط و شادابی به ویژه در نسل جوان و دانشجویان و با تاثیرات گسترده در کاهش آسیب های اجتماعی به شمار می آید . جامعه ورزشکار جامعه ای  پرتلاش و با نشاط وزنده خواهد بود و جامعه دانشجویی ما امروز به این نشاط وطراوت نیازمند  است بدون تردید تلاش در راستای توسعه ورزش در سطح دانشگاه ها جزء وظایف اصلی همه دست اندرکاران امور دانشجویان در دانشگاه ها می باشد ، نظر به تعهد و تجربیات ارزشمند سرکارعالی به موجب این ابلاغ به مدت یکسال عنوان       (نائب رئیس هیأت ورزش دانشگاه های استان زنجان ) منصوب می شوید ، امید است با استعانت از خداوند منان ورعایت جوانب شرعی وقانونی در خدمت به آرمانهای انقلاب اسلامی ورزش دانشگاه های استان موفق وموید باشید.

                                                سعید احمدی

                                                 رئیس هیأت ورزش های دانشگاهی استان زنجان


 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.