شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۳

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند:

ارتباط مستمر، روزانه و مستقیم با دانشجویان، اهمیت حوزه فرهنگی دانشجویی را دو چندان می‌کند

IMG_9819.JPG

نشست هم اندیشی مدیران و کارکنان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در تقارن با ایام میلاد با سعادت حضرت زینب کبری و روز پرستار با حضور رئیس دانشگاه برگزار شد.

به گزارش مفدا بیرجند، در نشست هم اندیشی مدیران و کارکنان معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند در تقارن با ایام میلاد با سعادت حضرت زینب کبری و روز پرستار که در محل سالن جلسات معاونت برگزار شد، دکتر دهقانی رئیس دانشگاه گفت: ارتباط مستمر، روزانه و مستقیم با دانشجویان، اهمیت حوزه فرهنگی دانشجویی را دو چندان می‌کند.

دهقانی که از آذرماه سال جاری سرپرستی معاونت فرهنگی و دانشجویی این دانشگاه را همزمان عهده دار می باشد، با اشاره به حساسیت های ویژه و جذابیت های خاص حوزه فرهنگی و دانشجویی دانشگاه گفت: ارتباط مستمر، روزانه و مستقیم با دانشجویان، اهمیت این حوزه را دو چندان می کند.

دکتر محمد دهقانی فیروزآبادی با بیان اینکه حوزه های مختلف دانشگاه به تناسب دچار یکسری مشکلات مشابه از جمله کمبود فضای فیزیکی، نیروی انسانی و... می باشند گفت: در بحث اعتبارات نیز شرایط خوبی نیست ولی همه معاونت ها باید تلاش و همت نمایند بر اساس ارتباطاتی که با معاونت های مربوطه وزارتخانه دارند، برای جذب اعتبارات مورد نیاز برنامه های متعدد رایزنی و پیگیری کنند تا بخشی از مشکلات هر حوزه برطرف شود.

وی با اظهار اینکه در معاونت فرهنگی دانشجویی ترکیبی از افراد با تجربه و نیروهای جدید کار می کنند خاطرنشان کرد: این فرصت را باید غنیمت شمرد تا کارها به بهترین نحو ممکن انجام شود و نارضایتی در دانشجویان ایجاد نشود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اشاره به بازدید دکتر حریرچی معاون کل وزارت بهداشت از خوابگاه ولیعصر، سلف سرویس و اعلام رضایت وی از وضعیت موجود گفت: خیلی از دانشجویان دانشگاه نیز جنبه انصاف را رعایت می کنند و نقاط قوت دانشگاه را می بینند که می توان این مساله نقطه امیدی است.

دهقانی با بیان اینکه نتیجه مطلوب در شرایطی که در سختی و تنگا قرار داریم هنر مدیریت است گفت: بدون تردید در این شرایط با همفکری، مشاوره و همراهی مدیران و همکاران نیز می توان کارها را بهتر اداره کرد.

وی با تاکید بر برنامه ریزی مناسب برای استفاده بهتر همکاران و دانشجویان دانشگاه از تمامی امکانات رفاهی ورزشی، پیگیری اصلاح برنامه زمانبندی استفاده از سالن ورزشی برای همکاران خانم دانشگاه را خواستار شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند توسعه امکانات رفاهی را از برنامه های با اولویت دانست و گفت: با گشایش در اعتبارات دانشگاه، این مساله حتما مورد توجه خواهد بود.

دهقانی در پایان از زحمات تمامی همکاران صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.