شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۰

گردهمایی دو روزه روسای ادارات مشاوره دانشگاه‌های علوم پزشکی آغاز به کار کرد

گردهمایی روسای ادارات مشاوره دانشگاه های علوم پزشکی به روایت تصویر 1

گردهمایی دو روزه روسای ادارات مشاوره دانشگاه‌های علوم پزشکی با حضور مسئولان وزارت بهداشت و مشاوران و کارشناسان حوزه مشاوره دانشگاه‌های علوم پزشکی از صبح امروز چهارم دی‌ماه در محل صندق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت آغاز به کار کرد.

به گزارش مفدا، در روز نخست این نشست وظایف مشاوران حوزه سلامت روان دانشجویی و مباحث مربوط به مشاوره مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

بحث و بررسی پیرامون سه بسته خدمتی سلامت روان دانشجویان شامل، پیشگیری از رفتارهای خود آسیب‌رسان، جلوگیری از مصرف مواد مخدر و الکل توسط دانشجویان و پیشیگری از آسیب‌های تحصیلی و آموزشی که توسط کارشناسان وزارت بهداشت تدوین شده است از دیگر برنامه‌های روز نخست این گردهمایی است که با حضور کارشناسان و روسای ادارت مشاوره دانشگاه‌ها انجام خواهد شد و در ادامه تصمیم‌گیری برای اجرای نهایی و ابلاغ این بسته‌ها صورت می‌گیرد.

همچنین در دومین روز این گردهمایی که در مرکز آموزش کارکنان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار خواهد شد، موضوعات کلیدی‏ پایش سلامت روان و همچنین مشکلات، تنگناها و فرصت‌های ایجاد شده در این خصوص و نتایج فاز نخست اجرای پایش سلامت روان در دانشگاه‌های علوم پزشکی بررسی می‌شود.

گفتنی است نخستین گردهمایی روسای ادارت مشاوره دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور خردادماه امسال در تهران برگزار شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.