چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۱

طی روزهای ۱۸ و ۱۹ دی‌ماه برگزار می‌شود

برگزاری کارگاه « روانشناسی ورزشی» کارشناسان و مدیران تربیت بدنی دانشگاه‌های علوم پزشکی شمال شرق کشور

کارگاه آموزشی روانشناسی ورزشی

کارگاه و دوره تخصصی « روانشناسی ورزشی» ویژه مدیران، کارشناسان و مربیان تربیت بدنی دانشگاه‌های علوم پزشکی منطقه شمال شرق کشور طی روزهای ۱۸ و ۱۹ دی‌ماه به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزار می‌شود.

به گزارش مفدا، عباس چمنیان دبیر تربیت بدنی منطقه شمال شرق دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور با بیان این خبر در گفت وگو با مفدا افزود: کارگاه روانشناسی ورزشی در ادامه برگزاری سلسه کارگاه‌های آموزشی، طی روزهای سه‌شنبه وچهارشنبه هفته جاری برای مدیران، کارشناسان و مربیان تربیت بدنی دانشگاه‌های منطقه شمال شرق کشور به مدت دو روز برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در این کارگاه آموزشی دو روزه، مباحث مربوط به موضوعات روان‌شناسی ورزشی و مطالب کاربردی که مربیان، مدرسان و کارشناسان ورزشی و تربیت بدنی به آن نیاز دارند، به شرکت کنندگان آموزش داده می‌شود و باعث افتخار است که مدرس برگزاری این کارگاه آموزشی را برعهده دارم. در این کارگاه آموزش مباحثی کاربردی همچون ارتباط حیطه علوم روانشناسی با مسائل ورزشی به مخاطبان انتقال داده شد که امیدوارم این کارگاه آموزشی توانسته باشد برای شرکت کنندگان مثمرثمر واقع شود.

چمنیان با اشاره به استقبال خوب شرکت‌کنندگان از این کارگاه آموزشی که روز نخست آن امروز برگزار شد، خاطرنشان کرد: امروز در نخستین روز این کارگاه آموزشی ۲۳ نفر از کارشناسان، مدیران و کارشناسان تربیت بدنی دانشگاه‌های علوم پزشکی مطنقه شمال شرق از جمله دانشگاه‌های بیرجند، بجنورد، سبزوار، مشهد، اسفراین، وارستگان و... شرکت کردند.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون حدود ۵ کارگاه آموزشی با موضوعات ورزشی در منطقه شمال شرق کشور برگزار شده است، اظهار کرد: برگزاری کارگاه با موضوع ورزش‌های بومی و محلی و همچنین برگزاری کارگاه با موضوع حرکات اصلاحی در اندام فوقانی و تحتانی از دیگر برنامه‌های آموزشی است که برگزار شده است.

چمنیان بر لزوم مستمر برگزاری این کارگاه‌های آموزشی تاکید کرد و گفت: همه می‌دانیم ارتقای عملکرد هر یک از مربیان، مدرسان وکارشناسان تربیت بدنی دانشگاه‌ها در توسعه ورزش دانشجویی بسیار موثر است و قطعا برگزاری این برنامه‌های آموزشی باعث افزایش سطح آگاهی و تجربه این عزیزان خواهد شد. قطعا مربیان و کارشناسان تربیت بدنی از تجربیات بالایی در حوزه ورزش برخوردارند اما وقتی این تجربیات با علوم روز ورزش تلفیق شود، فطعا بر کیفیت کار مدرسان و مربیان تاثیرگذاری مثبتی خواهد داشت.

دبیر تربیت بدنی منطقه شمال شرق دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور گفت: در پایان این کارگاه دو روزه آموزشی، به شرکت کنندگان، گواهی پایان دوره حضور در ۱۰ ساعت کارگاه آموزشی اعطاء خواهد شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.