سه‌شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶

کانونهای مذهبی دانشگاههای علوم پزشکی کشور در تقدیر از وزیر سابق بهداشت بیانیه‌ای صادر کردند

بیانیه کانون های مذهبی

کانونهای مذهبی وزارت بهداشت در بیانیه‌ای از تلاشهای ستودنی قاضی زاده هاشمی در جهت آشنایی هر چه بیشتر خانواده نظام سلامت با مفاهیم والای مذهبی و قرآنی تشکر کردند.

به گزارش مفدا رفسنجان، کانونهای مذهبی وزارت بهداشت در بیانیه‌ای از تلاشهای ستودنی قاضی زاده هاشمی در جهت آشنایی هر چه بیشتر خانواده نظام سلامت با مفاهیم والای مذهبی و قرآنی و پیشرفت چشمگیر جشنواره‌های قرآنی تشکر کردند. متن کامل این بیانیه را در ادامه می‌خوانید:

به نام آنکه جان را فکرت آموخت چراغ دل به نور جان برافروخت...

جناب آقای دکتر قاضی زاده هاشمی

خدمت در عرصه‌ای که فتح باب عبودیت و وصول به مقام صحو و محو بندگان خدا را رقم می‌زند و همچنین قدم نهادن درمسیر ترویج معارف اصیل قرآنی و فرهنگ ناب اسلامی توفیقی است که بی‌علت رفیق هر کس نخواهد شد و حاصل نشود، الا به تلاش و مجاهدتی دائم، که قطعا جنابتان با تلاشی ستودنی در راستای ایجاد بسترهای لازم جهت آشنایی هرچه بیشتر خانواده نظام سلامت با مفاهیم والای مذهبی و قرآنی به عنوان منشور انسان ساز، و با تقویت و گسترش فعالیت‌های دینی و قرآنی در سطح ستاد وزارت و دانشگاه‌های علوم پزشکی که نمود عینی آن را می‌توان در افزایش و پیشرفت چشمگیر کمی و کیفی جشنواره‌های قرآنی برگزار شده در دوره جنابعالی مشاهده نمود، به این توفیق عظیم نائل گردیدید.

و اینک که دور زمان و گردش ایام سلسله وصل جنابعالی را از وزارت بهداشت و ما دانشجویان به نِطاق فراق کشانده ، و رَسَن تسلی بخش خاطر ما مسرور مرور همین خاطراتی است که در جای-جای آن اثر قدم های پشتکار و همت شما  در حوزه فعالیت های دینی و فرهنگی بر آن موج میزند.

بر خود فرض می‌دانیم که  به پاس زحمات صادقانه شما در این حوزه که موجب گردید دگر بار طنین زیبا و عطر خوش معارف دینی و قرآنی در سطح دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور شنیده و استشمام گردد از جنابعالی تشکر نماییم و مطمئن باشید که این باقیات صالحات چون چراغی فراروی زندگی و آینده و فردای شما خواهد بود که "بقیة الله خیرٌ لکم".

 در پایان دوام توفیقات روز افزون جنابعالی و دیگر خادمان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از خداوند منان مسئلت داریم.

۱۶ دی ۱۳۹۷

مجمع تخصصی کانون های مذهبی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی

@mazhabi_vb

#مجمع_تخصصی_کانون‌های_مذهبی_ وزارت بهداشت

#کانون های_ایثار و شهادت_علوم پزشکی ارتش(معارف جنگ)_ایثار و شهادت_۲۳مهاجر_شهدا و دفاع مقدس_ کاشان و...

#کانون های_عفاف و حجاب_دانشگاه های علوم پزشکی تبریز_گناباد_سبزوار_بابل_آبادان_ایلام_مراغه_همدان_قزوین_جهرم_اراک_اسفراین_کرمانشاه و..

#کانون های_نماز_علوم پزشکی_ کرمانشاه_کردستان_اسفراین_بابل_آبادان_تبریز_جهرم_دزفول_همدان و...

#کانون های_مهدویت_علوم پزشکی_ یزد_همدان_کرمان_آبادان_شیراز_شهرکرد_رفسنجان_بهبهان_تبریز_بم_ ارتش_کاشان_شاهرود_اصفهان_ساوه

#کانون های_هیئت_علوم پزشکی ازتش_تبریز_بیرجند_کردستان_بم_رفسنجان_یاسوج و...

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.