چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۹

تبیین جشنواره فرهنگی هشتم با حضور معاونان فرهنگی دانشگاه‌های بوشهر

نشست معاونان فرهنگی دانشگاههای بوشهر

نشست تبیین جشنواره فرهنگی هشتم وزارت بهداشت با حضور معاون مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت و معاونان فرهنگی دانشگاه‌های بوشهر، در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

به گزارش مفدا بوشهر، در این نشست معاون مدیر کل فرهنگی وزارت بهداشت گفت: عزم بزرگی در استان بوشهر ایجاد شده تا جشنواره هشتم فرهنگی وزارت بهداشت در این استان به نحو مطلوب برگزار شود.

مهندس سید ابراهیم هاشم ورزی افزود: بزرگترین رویداد فرهنگی وزارت بهداشت در قالب جشنواره فرهنگی در حال اجراست و ما مفتخریم که حیطه جشنواره را از وزارت بهداشت به همه دانشگاه‌ها بکشانیم زیرا مقوله سلامت مربوط به همه اقشار جامعه است.

وی بیان کرد: این جشنواره بستری فراهم کرده است که استعدادهای مختلف دانشگاهیان به منصه ظهور برسد ودر سال اقدام وعمل به عنوان حرکتی فرهنگی در سطح کشور اجرا شود و سرآغازی برای سایر کارها باشد.

هاشم ورزی خاطر نشان کرد: استان بوشهر از معدود استان هایی است که هماهنگی جشنواره در سطح دانشگاه‌های استان صورت می گیرد وجلسات متعددی گرفته شده و میثاق نامه ای به امضای مسولان دانشگاه علوم پزشکی بوشهررسیده که امیدواریم همه روسای دانشگاه‌های بوشهر این میثاق نامه را امضا کنند و الگویی باشد برای سایر دانشگاه‌های کشور.

وی افزود: امضای میثاق نامه توسط مسولان دانشگاه‌ها نشان می دهد که همه مسولان دانشگاه‌های استان دل در گرو کار فرهنگی دارند و ما امیدواریم استان بوشهر در جشنواره هشتم بیش از پیش بدرخشد.

در ادامه این نشست مژگان زارعی از سفیران جشنواره با تشریح برنامه‌های جشنواره هشتم گزارشی از اقدامات انجام شده در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ارایه داد و گفت: این آمادگی را داریم که در همه دانشگاه‌های استان تجربیات خود رادر اختیار تشکل ها و کانون‌های فرهنگی قرار دهیم.

وی افزود: پیشنهاد می کنم در هر دانشگاه، دبیرخانه جشنواره هشتم تشکیل شود و کارها را به خود دانشجویان واگذار کنیم زیرا مطمئناً نتایج خوبی به دنبال خواهد داشت.

زارعی از جمله اقدامات انجام گرفته در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را، راه اندازی کانال تلگرامی اطلاع رسانی، نشست هم اندیشی کانون‌های فرهنگی هنری، گردهمایی سفیران فرهنگی جشنواره، همایش گروه موسیقی و ادبی، تبلیغات محیطی، برپایی ایستگاه فرهنگی، تبیین جشنواره در جلسه هیات رییسه دانشگاه و ارایه گزارش عملکرد و ثبت نام از طریق سایت عنوان کرد.

در پایان این نشست مقرر شد در نشستی با حضور اعضای تشکل‌ها و کانون‌های دانشگاه‌های بوشهر برنامه‌های جشنواره هشتم تشریح شود و راه‌های همکاری و تعامل فرهنگی بین دانشگاه‌ها بررسی شود.

در پایان این نشست، شال جشنواره هشتم فرهنگی با نماد آبی دریای خلیج فارس به معاونان فرهنگی دانشگاه‌های بوشهر اهدا شد.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.