چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۸

برگزاری انتخابات مجمع کانون های هنرهای نمایشی دانشگاه های علوم پزشکی کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اهواز

انتخابات اهواز

برگزاری انتخابات مجمع کانون های هنرهای نمایشی دانشگاه های علوم پزشکی کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اهواز

 در ادامه برگزاری نخستین نشست «مجمع کانون‌های هنرهای نمایشی» دانشگاه‌ های علوم‌پزشکی کشور در اهواز، انتخابات شورای مرکزی این مجمع عصر دیروز یکشنبه 28 آذر95 برگزار شد.

پس از انجام رای‌گیری، «امیرحسین خدادوست» از دانشگاه علوم پزشکی شیراز، «رضا مسعودی» از دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس، «سعید محمدسلیمانی» از دانشگاه علوم پزشکی اهواز، «سجاد خیام» از دانشگاه علوم پزشکی سبزوار، و «فرخنده صادقی» از دانشگاه علوم پزشکی آبادان  به عنوان اعضای اصلی شورای مرکزی مجمع کانون‌های هنرهای نمایشی برگزیده شدند.

همچنین، «شیوا مولانی» از دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، «پدرام عبدالله‌زاده»، از دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و «حسین سعیدی» از دانشگاه علوم پزشکی تبریز به عنوان اعضای علی‌البدل این شورا انتخاب شدند.

و در پایان امیر حسین خدادوست دانشجوی رشته علوم آزمایشگاهی و دبیر کانون تئاتر دانشگاه علوم پزشکی شیراز بعنوان دبیر شورای مرکزی مجمع کانون های هنرهای نمایشی با رای سایر اعضای شورای مرکزی انتخاب شد.

خدا دوست در خصوص این انتخاب گفت: سعی میشود امور مربوطه  با همفکری و مشورت سایر اعضای شورا انجام گیرد تا پیشرفت هرچه بهتری در روند کاری  شکل گیردو در نهایت شاهد برگزاری یک جشنواره فرهنگی مطلوب در وزارت بهداشت باشیم.

وی تصریح کرد: مشکلات و موانع کار در صحبت با سایر دبیران شناسایی شد و با توجه به همسان نبودن سطح امکانات در دانشگاه ها سعی میکنیم در رفع مشکلات و همسان سازی امکانات در کنار هم باشیم.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.