چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۵

در نامه‌ای به دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور؛

بر نهضت مسجد سازی در دانشگاه‌های علوم پزشکی تاکید شد

مسجد

قائم مقام دبیر ستاد اقامه نماز وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای از معاونان فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور خواست با هماهنگی ستاد اقامه نماز استان در خصوص طرح نهضت مسجد سازی اقدامات لازم را انجام دهند.

به گزارش مفدا، بحرالعلوم رییس مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت و قائم مقام دبیر ستاد اقامه نماز وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در نامه‌ای از معاونان فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور خواست با هماهنگی ستاد اقامه نماز استان در خصوص طرح نهضت مسجد سازی اقدامات لازم را انجام دهند.

در این نامه آمده است: با عنایت به برنامه های مصوب سال ۹۷ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در زمینه ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز، خواهشمند است ترتیبی اتخاذ فرمایید تا با هماهنگی ستاد اقامه نماز استان در خصوص طرح نهضت مسجد سازی اقدامات لازم معمول گردد.

لازم به ذکر است: طرح نهضت مسجدسازی، طرحی است که طی آن آحاد جامعه به صورت داوطلبانه ماهانه مبلغی را به دلخواه به حساب تعیین شده در خصوص این طرح واریز کرده و با این کمکهای کوچک مردمی که نهایتا مبلغ قابل توجهی می شود. در مناطق مورد نیاز بویژه مناطق محروم مسجد ساخته می‌شود.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.