دوشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷

دکتر فتح‌الله محمدیان در کارگاه اخلاق در رفتار دانشجویی:

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایلام توانایی‌های خود را باور کنند

2

کارگاه اخلاق در رفتار دانشجویی توسط کانون اخلاق حرفه‌ای دانشگاه علوم پزشکی ایلام، با حضور دکتر فتح‌الله محمدیان، معاون پژوهشی مرکز آسیب‌های روانی و اجتماعی برگزار شد.

به گزارش مفدا ایلام، این کارگاه توسط کانون اخلاق حرفه‌ای دانشگاه علوم پزشکی ایلام و در میان استقبال بی نظیر دانشجویان روز یکشنبه ۹ دی‌ماه در سالن اجتماعات پردیس ۲ برگزار شد.
 دبیر کانون اخلاق حرفه‌ای در ابتدای کارگاه به برنامه‌های انجام گرفته کانون تا به‌ حال اشاره کرد و در خصوص فلسفه شکل‌گیری کانون اخلاق حرفه‌ای اظهار داشت: این کانون با هدف ارتقای اخلاق و رفتار و حرفه‌ای دانشجویان، اساتید، کادر درمانی و بیماران فروردین ماه ۹۷ تاسیس شده‌است.
متین نصیری به بیان اهداف کانون پرداخت و ادامه داد: کانون اخلاق حرفه‌ای می‌کوشد تا با ارتقای آموزش اخلاق، انجام پژوهش‌های کاربردی در این زمینه و فرهنگ‌سازی و نهادینه کردن اخلاق در بین دانشجویان و نیز مهارت‌های برقراری ارتباط، انسان‌هایی آگاه، اخلاق مدار و با منش حرفه‌ای برای جامعه علوم پزشکی تربیت نماید.
پس از صحبت‌های دبیر کانون اخلاق حرفه‌ای دانشگاه، دکتر فتح‌الله محمدیان پس از تبریک به کانون در خصوص برگزاری برنامه‌های مطلوب و هدفدار، به بررسی اتفاقات مهم زندگی دانشجویی پرداخت.
محمدیان در ادامه افزود: بیشترین سود را از دانشگاه کسانی می‌برند که شبانه روزی در دانشگاه‌ها هستند، زیرا دانشجویان خوابگاهی مهارت‌های زندگی را بهتر یاد می‌گیرند.
معاون پژوهشی مرکز آسیب‌های روانی و اجتماعی با اشاره به تغییر در باورها و ارزش‌ها در دانشگاه‌ها، در خصوص دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ایلام اظهار داشت: دانشجویان این دانشگاه باید توانایی‌های خود را باور کرده و خود را دست کم نگیرند و اعتماد به نفس خود را بالا ببرند.
این کارگاه ۳ ساعته پس از صحبت‌های دکتر محمدیان با اجرای پرسش و پاسخ و ارائه بحث گروهی توسط دانشجویان و همچنین ارائه گواهی حضور در کارگاه خاتمه یافت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.