شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۹

ورزشکاران دانشکده علوم پزشکی اسفراین ماراتن خیریه برگزار کردند

ماراتن اسفراین

با هدف حمایت از کودکان بی‌بضاعت مناطق محروم، ورزشکاران دانشکده علوم پزشکی اسفراین مسافت شهرستان اسفراین تا بجنورد را پیمودند.

به گزارش مفدا اسفراین، این ماراتن خیریه با هدف حمایت از کودکان بی‌بضاعت مناطق محروم، با بدرقه سرپرست فرمانداری، رئیس دانشکده علوم پزشکی و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان اسفراین متشکل از یک تیم سه نفره برگزار شد.

رئیس دانشکده علوم پزشکی اسفراین در حاشیه مراسم بدرقه این ورزشکاران گفت: امروز سه تن از ورزشکاران این شهرستان در قالب ماراتن خیریه از شهرستان اسفراین عازم مرکز استان خراسان شمالی شدند.

یحیی‌آبادی، سرپرست فرمانداری این شهرستان نیز در ادامه افزود: این ورزشکاران با هدف حمایت از کودکان محروم مسافت ۴۲ کیلومتری اسفراین به بجنورد را طی می‌کنند.

وی افزود: افراد شرکت‌کننده در این برنامه در مرکز استان با استاندار خراسان شمالی و مدیران کل مرکز استان دیدار و کمک‌های جمع‌ آوری‌ شده را بین کودکان محروم شهرستان اسفراین توزیع خواهند کرد.

گفتنی است در این حرکت خیرخواهانه علاوه بر دانشکده علوم پزشکی اسفراین، اداره ورزش و جوانان، بانک تجارت، گروه خیریه آوای شادی و کافه داستان اسفراین نیز مشارکت داشتند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.