دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲

معرفی دانشجویان واجد شرایط استعدادهای درخشان برای آزمون دستیاری سال ۱۳۹۸

استعداد درخشان

اسامی دانشجویان داوطلب شرکت در چهل و ششمین آزمون دستیاری سال ۹۸ که واجد شرایط استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان بودند به دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی ارسال شد.

روابط عمومی معاونت آموزشی- طیبه یادگاری: معاونت آموزشی اسامی دانشجویان رشته پزشکی واجد شرایط استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان جهت آزمون دستیاری ۱۳۹۸ را تا تاریخ ۲۰ آذر ماه به دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی ارسال نمود و تعدادی از دانشجویان نیز در تاریخ ۲۴ آذر ماه به دبیرخانه فوق معرفی گردیدند.

دانشجویان فوق‌­الذکر بر اساس معیارهای آیین نامه دانشجویان استعدادهای درخشان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که شامل: برگزیدگان آزمون سراسری با رتبه­های زیر ۵۰۰، برگزیدگان المپیاد علمی دانش­آموزی یا دانشجویی با کسب مدال طلا، نقره و برنز، ۲.۵% پذیرفته­شدگان برتر آزمون متمرکز جامع علوم پایه و پیش کارورزی، دانشجویان دارای ابداع و اختراع ثبت شده در زمینه علوم پزشکی با تأئید معاونت تحقیقات و فناوری وزارت، ۱۰% برتر دانش­آموختگان هر رشته با ورودی مشترک بودند، برای شرکت در چهل و ششمین آزمون دستیاری سال ۹۸ معرفی گردیدند.

همچنین مدارک و مستندات تعدادی از دانشجویان معرفی شده با استفاده از آئین­نامه اجرایی نشست ۶۶ شورای آموزش پزشکی و تخصصی جهت استفاده از این سهمیه مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید پس از تأئید نهایی در کمیسیون استعداد درخشان دانشگاه جهت اعمال در آزمون دستیاری ایشان به دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و تخصصی ارسال گردد.

گفتنی است هر ساله معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی ایران در موعد مقرر دانشجویان پزشکی واجد شرایط استفاده از سهمیه استعدادهای درخشان را برای شرکت در آزمون دستیاری به شورای آموزش پزشکی و تخصصی وزارت متبوع معرفی می کند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.