یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲

رئیس اداره رفاهی دانشجویان وزارت بهداشت منصوب شد

انتصاب

در حکمی از سوی دکتر عباس عطوف‏ مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت،« علی محمدی فیض‌آباد» به عنوان رئیس اداره رفاهی دانشجویان این وزارتخانه معرفی و منصوب شد.

به گزارش مفدا، طی حکمی که از سوی دکتر عباس عطوف‏ مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی‏ تایید و به امضاء رسیده است، علی محمدی فیض آباد به عنوان رئیس اداره رفاهی دانشجویان این وزارتخانه معرفی و منصوب شد.

در متن این حکم که به تایید و امضای مدیرکل دانشجویی وزارت بهداشت، رسیده است، خطاب به « علی محمدی فیض آباد» رئیس اداره رفاهی دانشجویان وزارت بهداشت آمده است:

نظر به مراتب تعهد، تخصص و سوابق ارزشمند جنابعالی در امور رفاهی و حوزه خوابگاه‌های دانشجویی و با عنایت به موافقت معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به موجب این ابلاغ به عنوان « رئیس اداره رفاهی دانشجویان وزارت بهداشت» اداره کل دانشجویی این وزارتخانه منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره‌مندی از دانش و تجارب مفید مدیران امور دانشجویی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و کارشناسان گرامی شاغل در ستاد و تعامل مثبت و سازنده با این عزیزان و همچنین ارتباط مستمر با دبیران شوراهای صنفی دانشجویان در جهت نیل به ماموریت‌های مهم و خطیر این اداره، موفق و موید باشید.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.