یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۴

دبیر ستاد فعالیت‌های جهادی وزارت بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی اردبیل:

۴۷ کانون مستقل فعالیت‌های جهادی در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور تشکیل شد

محمد تاج فرد

دبیر ستاد فعالیت‌های جهادی دانشگاهیان وزارت بهداشت گفت: از زمان ابلاغ آیین‌نامه ستاد فعالیت‌های جهادی دانشگاهیان وزارت بهداشت تاکنون، ۴۷ کانون مستقل فعالیت‌های جهادی در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور تشکیل شده است.

به گزارش مفدا اردبیل، محمد تاج‌فرد در جلسه ستاد فعالیت‌های جهادی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت‌های دانشگاه علوم پزشکی اردبیل در راستای فعالیت‌های جهادی، اظهار داشت: در راستای منویات مقام معظم رهبری در راستای فعالیت‌های جهادی دانشگاهیان واهمیت این موضوع، اقدامات لازم برای تحقق اهداف تعیین شده در معاونت فرهنگی وزارت بهداشت انجام شده است.

وی گفت: دکتر هاشمی، وزیر بهداشت توجه ویژه‌ای به فعالیت‌های جهادی داشته و از همان روزهای نخست تصدی وزارت نیز، به راه‌اندازی گروه‌های جهادی و سامان‌دهی فعالیت‌های جهادی تأکید کردند.

دبیر ستاد فعالیت‌های جهادی دانشگاهیان وزارت بهداشت افزود: تدوین و ابلاغ آیین‌نامه فعالیت ستاد جهادی دانشگاهیان وزارت بهداشت از اسفند ماه سال ۹۵ ابلاغ شده و تا به امروز ۴۷ کانون مستقل فعالیت‌های جهادی در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور تشکیل شده است.

تاج‌فرد تصریح کرد: بیش از ۳۶۵ جلسه ستاد فعالیت‌های جهادی در ۵۸ دانشکده و دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور از سال ۹۶ تا به امروز تشکیل و بیش از ۸۸۸ اردو و فعالیت‌های جهادی دانشگاهی اجرا و در سامانه ثبت شده است.

دبیر ستاد فعالیت‌های جهادی دانشگاهیان وزارت بهداشت گفت: ۲۰۰ هزار نفر دانشجو در دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور تحصیل می‌کنند که باید بتوانیم حداکثر این دانشجویان پرشور را برای فعالیت‌های جهادی جذب کنیم.

تاج‌فرد افزود: باید بتوانیم از ظرفیت خیران نیز در اجرای فعالیت‌های جهادی بهره‌مند شویم و باید در فعالیت‌های جهادی تمامی اعضای ستاد با یکدیگر همکاری و همراهی مناسبی برای اجرای برنامه‌ها داشته باشند. 

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.