یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴

انتخاب دو نفر از دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه جهت شرکت در جشنواره کشوری جایزه ملی ایثار

كاشان ستاد شاهد

دبیر ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه، از انتخاب و معرفی دو نفر از دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه جهت شرکت در دومین جشنواره کشوری آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار خبر داد.

به گزارش مفدا کاشان، در جلسه کلان منطقه ۷ شاهد وایثارگر که در روز یک شنبه ۲۵ آذر به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد، دو نفر از دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه انتخاب و معرفی شدند.

دکتر طاهره مازوچی هدف از برگزاری جشنواره آموزشی و تحصیلی جایزه ملی ایثار شناسایی و معرفی دانشجویان برتر شاهد و ایثارگر، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زمینه سازی برای مشارکت فعال این دانشجویان و ارتقاء علمی آنان می باشد.

دبیر ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه تصریح کرد: براساس دستورالعمل اجرایی جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار، دانشجویان برتر مقاطع مختلف تحصیلی در دانشگاه های کلان مناطق آمایشی بر اساس شاخص های آموزشی، ‌پژوهشی، فرهنگی و ایثارگری  انتخاب و به منظور رقابت در سطح کشوری معرفی می شوند.

در سومین دوره این جشنواره معینی دانشجوی مقطع دکتری مطالعات اعتیاد و محبوبه ستاری دانشجوی کارشناسی ارشد بیوشیمی دانشگاه در کلان منطقه آمایشی هفت انتخاب و معرفی شدند.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.