یکشنبه ۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۱

حضور اعضای شورای مرکزی انجمن علمی دانشجویان پزشکی دانشگاه ایران در

گردهمایی انجمن علمی دانشجویی کشوری دانشجویان پزشکی

گردهمایی انجمن علمی کشوری تبریز

بنابر گزارش مفداایران، اعضای شورای مرکزی انجمن علمی دانشجویان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران شامل دبیر انجمن، مسئول کمیته تخصصی سلامت عمومی (SCOPH)، مسئول کمیته تخصصی حقوق پزشک و بیمار(SCORP)، مسئول شاخه حمایت از آموزش (TSD) و مسئول شاخه حمایت از پروژه (PSD) روزهای ۲۲ و ۲۳ آذر ماه ۹۷ برای شرکت در مجمع عمومی انجمن علمی دانشجویی کشوری دانشجویان پزشکی به دانشگاه علوم پزشکی تبریز اعزام شدند.

با توجه به رسالت کشوری و بین المللی انجمن‌های imsa ، برای تمامی کمیته‌های تخصصی، از بین اعضای حاضر ، نماینده‌ای به عنوان مسئول کشوری انتخاب شد که وظیفه این شخص هماهنگی تمامی کمیته‌های فعال کشوری و همچنین برگزاری پروژه‌هایی در سطح کشور است.

بعد از برگزاری انتخابات، مسئولین هر بخش در چند جلسه جداگانه گرد هم آمدند و به صورت متمرکز و تخصصی در مورد تجربیات هر کمیته در دانشگاه‌ها و همچنین راه‌های بهبود عملکرد هر بخش صحبت کردند. همچنین توافقاتی در زمینه برگزاری پروژه‌هایی در سطح کشور به عمل آمد و برنامه عملیاتی کشوری انجمن‌های imsa برای سال آینده مشخص شد.

علاوه بر این، با توجه به عضویت انجمن imsa دانشگاه ایران در شورای مرکزی کشوری که مسئول نظارت و هماهنگی سایر انجمن‌های imsa است، برنامه عملیاتی کمیته‌های تخصصی کشوری مورد بررسی مجدد قرار گرفت.

ارسال نظر

    • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
    • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.